Youtubeři

9. prosince 2020 08:28

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Bývalka Datla prozradila, kolik si nechala udělat plastik! Neuvěříte, kolik za ně utratila

Jen to jen pár dnů, co teď už bývalá přítelkyně youtubera Datla natočila video o všech svých plastikách a dalších vzhledových úpravách.

Už když youtuber Datel alias Marek Valášek představoval svým fanouškům novou přítelkyni Anetu, tak se na ni vrhla vlna posměšných komentářů, které poukazovaly na to, že nemá zrovna přírodní vzhled. Aneta na to tehdy moc nereagovala, ale řekla, že se nijak výrazně nelíčí. Fanoušci navíc přirovnávaly blonďatou Anetu k české pornoherečce Daisy Lee, na což pak s Markem reagovali ve videu s tím, že nechápou, v čem spočívá ta podobnost. Mnozí pak také psali, že Kačka jim byla rozhodně sympatičtější a že jejich vztah asi dlouho nevydrží. Těžko říct, jestli jejich vztah nevydržel opravdu ze stejných důvodů, jako hádali fanoušci, nicméně Datel prý udělal v minulosti nějaké neodpustitelné věci, takže se spolu s Anetou před Vánoci rozešli.

Ukázalo se však, že lidé měli s Anetiným umělým vzhledem pravdu. Před čtyřmi týdny totiž nahrála video, v kterém popsala všechny úpravy svého zevnějšku, za které už utratila úctyhodných 266 tisíc. To je celkem dost peněz na to, aby se dala její krása označit jako „přirozená“. Šokující je na tom to, že je jí nyní pouhých 20 let a svoji první úpravu měla už ve 14. Mezi 14 a 16 lety si nechala udělat gelové nehty, tetování na zadek a umělé řasy. Další její úpravou bylo tetování obočí a v 17 letech prodlužování vlasů, za které dala 16 500 korun. V 18 byla na výplních rtů, což už bylo poté, co šla na plastickou operaci prsou, za kterou zaplatila 78 300 korun. Za rty zaplatila 6 000 korun, ale po měsíci výplň její tělo vstřebalo, tak na to musela jít znovu.

Všechno si to prý ale zaplatila sama, rodiče jí prý tyto věci platit odmítli. Uvedená částka je prý za 5 let, což se jí nezdá až tak moc.


Přečtěte si také