Youtubeři

22. května 2020 16:26

redakce Prima Lajk

VIDEO: Čeněk z ViralBrothers prohrál challenge a musel si udělat tenhle šílený sestřih! Jeho vlasový fail baví celý internet

ViraBrothers přichází s dalším dílem jejich oblíbené challenge s hrou kámen, nůžky, papír vyšel Čeňka Stýbla pěkně draho.

Co si budeme povídat, nerozluční parťáci z ViralBrothers prostě stále ví, jak udělat pořádný virální hit. Jejich challenge Rock, Paper, Scissors (alias kámen, nůžky, papír) se stala téměř internetovým megahitem a jejich šílenosti se mohou pochlubit miliony zhlédnutí z celého světa. Erik Meldik, Čeněk Stýblo a jejich hosté zde soupeří v klasické dětské hře a poražený musí vždy splnit nějakou šílenou chalenge.

V minulosti to byl pak většinou Erik, který schytal ty nejšílenější tresty, např. v podobě sestřihu ala ananas. Tentokrát to ovšem schytal jeho nerozlučný kámoš. Čeněk si totiž musel nechat po prohrané hře nechat oholit hlavu podle gumičky. A výsledek se opravdu nedá popsat slovy, tohle se musí prostě vidět. Není divu, že i tento jejich šílený kousek se stává velkým virálním hitem.


Přečtěte si také