Šílený účes Čeňka z ViralBrothers.
Autor: youtube.com/ViralBrothers SHOW Šílený účes Čeňka z ViralBrothers.

VIDEO: Čeněk z ViralBrothers prohrál challenge a musel si udělat tenhle šílený sestřih! Jeho vlasový fail baví celý internet

MilanR. Publikováno: 22.05.2020
ViraBrothers přichází s dalším dílem jejich oblíbené challenge s hrou kámen, nůžky, papír vyšel Čeňka Stýbla pěkně draho.
ViraBrothers - profil
ViralBrothers
ViralBrothers je česká internetová dvojice tvořená Erikem Meldikem a Čeňkem Stýblem a zároveň se... Přečíst celé

reklama

Co si budeme povídat, nerozluční parťáci z ViralBrothers prostě stále ví, jak udělat pořádný virální hit. Jejich challenge Rock, Paper, Scissors (alias kámen, nůžky, papír) se stala téměř internetovým megahitem a jejich šílenosti se mohou pochlubit miliony zhlédnutí z celého světa. Erik Meldik, Čeněk Stýblo a jejich hosté zde soupeří v klasické dětské hře a poražený musí vždy splnit nějakou šílenou chalenge.

V minulosti to byl pak většinou Erik, který schytal ty nejšílenější tresty, např. v podobě sestřihu ala ananas. Tentokrát to ovšem schytal jeho nerozlučný kámoš. Čeněk si totiž musel nechat po prohrané hře nechat oholit hlavu podle gumičky. A výsledek se opravdu nedá popsat slovy, tohle se musí prostě vidět. Není divu, že i tento jejich šílený kousek se stává velkým virálním hitem.

 ViralBrothers SHOW

VIDEO: Čeněk z ViralBrothers se proměnil na chodící Mentos a skočil do bazénu s Coca-Colou! Co se mu stalo?

ViralBrothers

VIDEO: ViralBrothers nechali ostříhat svého fanouška na banán. Jak šílený účes dopadl?

reklama