návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Čeněk z ViralBrothers prohrál challenge a musel si udělat tenhle šílený sestřih! Jeho vlasový fail baví celý internet

ViraBrothers přichází s dalším dílem jejich oblíbené challenge s hrou kámen, nůžky, papír vyšel Čeňka Stýbla pěkně draho.
Vydáno: 22.05.2020, MilanR
Šílený účes Čeňka z ViralBrothers.
Autor: youtube.com/ViralBrothers SHOW Šílený účes Čeňka z ViralBrothers.

Co si budeme povídat, nerozluční parťáci z ViralBrothers prostě stále ví, jak udělat pořádný virální hit. Jejich challenge Rock, Paper, Scissors (alias kámen, nůžky, papír) se stala téměř internetovým megahitem a jejich šílenosti se mohou pochlubit miliony zhlédnutí z celého světa. Erik Meldik, Čeněk Stýblo a jejich hosté zde soupeří v klasické dětské hře a poražený musí vždy splnit nějakou šílenou chalenge.

V minulosti to byl pak většinou Erik, který schytal ty nejšílenější tresty, např. v podobě sestřihu ala ananas. Tentokrát to ovšem schytal jeho nerozlučný kámoš. Čeněk si totiž musel nechat po prohrané hře nechat oholit hlavu podle gumičky. A výsledek se opravdu nedá popsat slovy, tohle se musí prostě vidět. Není divu, že i tento jejich šílený kousek se stává velkým virálním hitem.

 ViralBrothers SHOW

VIDEO: Čeněk z ViralBrothers se proměnil na chodící Mentos a skočil do bazénu s Coca-Colou! Co se mu stalo?

ViralBrothers

VIDEO: ViralBrothers nechali ostříhat svého fanouška na banán. Jak šílený účes dopadl?

Článek je zařazen v: ViralBrothers , challenge , Čeněk Stýblo , Erik Meldik , rock paper scissors , kámen nůžky papír

reklama