Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Chilli v zadku a brutální únos! Tohle je 10 nejhloupějších Datlových pranků všech dob! Který vám přijde nejpitomější?

Slavný youtuber zrekapituloval své nejlepší pranky. Vážně se má ale čím chlubit?
Vydáno: 13.01.2018, redakce
Datel - nejšílenější pranky 1

Datel patří mezi naše slavné youtubery, který proslul zejména jednou věcí, a to svými šílenými a pro někoho ani nepříliš vtipnými pranky. Zatímco jeho fanoušci jeho kruté vtípky evidentně milují, tisíce hejtrů si při nich klepe na čelo, jelikož mu jeho pranky přijdou hloupé, nevtipné a zejména z velké části nahrané.

Ani to ovšem Datlovi nebrání vymýšlet pořád nové a nové kousky. A nyní dokonce přišel s kompilací toho “nejlepšího“, co na poli pranků stvořil. A nechybí tam samozřejmě takové šílenosti jako falešný rozchod s přítelkyní Kačkou, utírání zadku chilli kořením a následné lití mléka do zadku (ano, vážně) či brutální únos jeho kamaráda Jenise. Podívejte sami a řekněte nám, co si o samozvaném králi pranků myslíte. 

 

 

Jak tohle nakonec dopadlo?

VIDEO: Youtuber Jenis se brutálně pomstil Datlovi! Vážně se vyspal s jeho přítelkyní?

Datel - zranění ruky

VIDEO: Šok! Youtuber Datel skončil v nemocnici kvůli vážnému zranění ruky. Co se mu stalo?

Reklama
Článek je zařazen v: Datel, youtuber, drsný prank, únos, chilli, Jenis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama