VIDEO: Danny z TVTwixx konečně promluvil o napadení přítelkyně! Jeho reakce vás naprosto šokuje

Přiznal se kontroverzní youtuber ze slavné partičky k ohavnému činu, nebo bylo všechno trošku jinak?

Minulý týden vypustil youtuber Freescoot do světa svůj nový song Faker, v němž otevřeně útočí na svého bývalého kamaráda Danny Threemana z TVTwixx a napadá ho za to, že prý zmlátil svou bývalou přítelkyni. Právě slova o údajném napadení ex-partnerky šokovaly celou youtuberskou scénu a Freescootovo nařčení potvrdil i známý provokatér PeeetaaaTV. Nyní se k videu vyjádřil sám Danny a svým argumentem nejspíš zase naštval všechny své hejtry.

Ve svém novém videu, v němž odpovídá na otázky fanoušků, totiž tvrdí, že všechno bylo naprosto jinak a ve skutečnosti holka napadala a mlátila jeho! Podle jeho slov byla bývalá partnerka žárlivka a hysterka a záběry její napadení má prý dokonce natočené.

O lidech, kteří pak věří Freescootovu videu, se pak nevyjádřil zrovna slušně. Ostatně stejně jako o svém bývalém kamarádovi. Můžeme ovšem věřit člověku, jenž ve svých videích opakovaně lže, naštval řadu fanoušků s falešným Černobylem a svými podvody se snaží očernit i řetězec McDonald´s? Jakému z youtuberů věříte více?


Přečtěte si také