reklama

reklama

Datel
Autor: YouTube.com/Datel Datel

VIDEO: Datel se vykoupal ve vaně plné nechutného slizu! Fakt má tohle ještě zapotřebí?

sis. Publikováno: 13.01.2021
Youtuber Datel se vrací k některým starým „kouskům“ a jedním z nich je také cachtání se ve vaně plné něčeho podivného. Tentokrát si vybral vanu plnou slizu.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Vany naplněné nejrůznějším sajrajtem jsou mezi youtubery stále populární. Vypadá to, že takovýhle nápad dětské osazenstvo nepřestává bavit, a proto se zřejmě i Datel rozhodl, že je na čase si to zopakovat. Poslední dobou mu jeho fanoušci vyčítají, že jeho videa (a dokonce i názvy) začínají už připomínat youtubera FIZIho – jako například „Kolo štěstí rozhoduje o nechutné mixer challenge“ anebo „Odpálil jsem Fortnite panáčka do vesmíru“. V nedávném videu sliboval, že naplní vanu opravdovým slizem a že to nebude jako u jiných youtuberů, kdy to vypadá „jen jako voda“, jak sám řekl. Do vany nasypal několik sáčků slizu a prohlásil, že tak vyrobili 150 litrů ledového slizu. Ledového, protože si do lázně přidal z nějakého důvodu hodně kostek ledu, asi aby pro něj byla koupel příjemnější.

Jeho diváci ho nekritizují jen za to, že jim video připadalo jako blbost. Datel si totiž prý ani nepřečetl návod u slizu, který nakoupil, takže do vody nenaházel jen prášek na sliz, ale také bílý prášek, který ve skutečnosti není sliz, ale jde o rozpouštědlo slizu, které by tam měl dát až v případě, kdy už chce sliz zlikvidovat. Kvůli tomu nebyla lázeň zřejmě zdaleka tak moc „hutná“ jako mohla být. Těžko říct, jestli se těmito videi snaží Datel vyrovnast se sledovaností ostatním youtuberům s podobným obsahem nebo jestli už nemá žádné lepší nápady na videa poté, co přestal veřejně řešit svoje úrazy a osobní vztahy. Do tří dní od svého koupání ve vaně plné slizu pak natočil ještě video parodii, že se pokouší vydržet ve vaně plné slizu 24 hodin. Ve videu se pokoušel udělat parodii na ostatní youtubery, zejména pak FIZIho, kterého mu jeho fanoušci předhazují, protože jim ho svým obsahem připomíná. No nevíme, jestli by si měl dělat srandu z někoho, v koho se sám svým obsahem proměňuje... 

 

 

Aneta.

VIDEO: Datel se definitivně rozešel se svojí holkou! Proč mu dala nenávratně kopačky?

 

Datel se svým novým psem.

VIDEO: Youtuber Datel si pořídil nového psa! Uhádnete, jaké pitomé jméno mu dal?

 

reklama