Psychopat Bejr
Autor: youtube/Psychopat Bejr Psychopat Bejr

VIDEO: Děsivá pravda o smrti bezdomovce Majsnera! Psychopat Bejr zveřejnil výsledky pitvy

sis. Publikováno: 29.06.2020
Psychopat Bejr zveřejnil na svém kanále smutnou pravdu o smrti bezdomovce Majsnera. Zavraždili ho jeho vlastní kamarádi?
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Internetem rezonuje smrt známého bezdomovce Majnera. Ten byl jednou z oblíbených postav Bejrovy bezdomovcké reality show, kdy sleduje životy bezdomovců a jejich osudy na denní bázi. Majsneros, vlastním jménem Miroslav Švanda, zemřel v sobotu 13. června. Od té doby zaznělo už mnoho hypotéz ohledně toho, jak přesně bezdomovec zemřel a jestli mu ke smrti dopomohli jeho kamarádi. Den před tím se totiž měla odehrát mezi bezdomovci potyčka.

Teď ale přišly Alešovi výsledky pitvy jeho těla. Situace den před jeho smrtí byla taková, že se bezdomovci sice nepohodli, nicméně nikdo Majsnera neudeřil ani se neporvali. Podle všeho mu ke smrti nikdo nepomohl, i když Majsner začal zvracet a mezi zvratky se prý objevila i krev. Když ale usnul, tak ho ostatní odtáhli za nohy kousek dál k cestě. Tam napřed měl ležet na zádech, kdy mu jiný bezdomovec měl nalít do úst rum – tady už se ale verze liší, jde tedy spíš o hypotézu.

Pak se Majsneros otočil na břicho a usnul, přičemž ho měli přikrýt plachtou. Pak už se takhle našel mrtvý. Výsledky pitvy ukázaly, že se zadusil vlastními zvratky. I přes různé rozepře s ostatními bezdomovci tak ve smrti není cizí zavinění.

 

 

 

Psychopat Bejr

VIDEO: Smrt u Psychopata Bejra! Zemřel jeho slavný bezdomovec Majsner! Co se mu stalo?

 Psychopat Bejr

VIDEO: Psychopat Bejr zveřejnil záběry ze dne, kdy našel mrtvého bezdomovce Majsnera! Jaký je skutečný důvod jeho smrti?

reklama