Psychopat Bejr
Autor: youtube/Psychopat Bejr Psychopat Bejr

VIDEO: Smrt u Psychopata Bejra! Zemřel jeho slavný bezdomovec Majsner! Co se mu stalo?

sis. Publikováno: 15.06.2020
Slavný bezdomovec Majsner, se kterým natočil youtuber Psychopat Bejr svoje nejúspěšnější videa, je po smrti. A tentokrát to není fake.
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Když Aleš Bejr ohlásil na streamu, že je legendární tvář jeho youtube kanálu – bezdomovec Majsner – po smrti, většina lidí tomu ani nechtěla věřit. Rozhodně by to nebylo poprvé, co udělal nějaký ten „džojk“. Tentokrát je to ale smutná pravda. Aleš Bejr viděl naposledy Majsnera v 11 hodin dopoledne, pak ale odjel a jelikož měl u sebe na návštěvě maminku, nezvedal telefon. Když ho ale pozdě odpoledne zapnul, měl tam řadu zmeškaných hovorů a dozvěděl se, že je jeho přítel po smrti.

Když dojel na místo, našel muže ležícího obličejem k zemi. Odhadem prý mohl být mrtvý už asi čtyři hodiny, pravou ruku měl zkroucenou pod sebou a podle Bejra, který ho našel, měl už ve tvářích modrou barvu. Nebylo mu tedy pomoci. Příčina smrti není zatím známá. Majsner zemřel podle Bejrova dalšího vyjádření nejspíš ve spánku.

 

 

Miroslav Švanda byl nejznámější postavou Alešovy bezdomovecké reality show. Kdysi mu youtuber zaplatil nájem v bytě na tři měsíce a podporoval ho, aby chodil do práce, což ale bohužel nevyšlo a Majsner se vrátil zpátky na ulici. Později ho Bejr nechával přespat u sebe doma nebo ho bral na dovolené, kde s Majsnerosem natáčeli řadu kontroverzních videí. Díky jejich společným videím se Majsner stal velmi známým.

Majsner zemřel v sobotu 13. června.

 

 

Psychopat Bejr řekl pravdu o rozchodu.

VIDEO: Psychopat Bejr z Prostřeno! řekl pravdu o rozchodu s manželkou! Opravdu ho opustila, nebo šlo o trapný fake?

Psychopat Bejr vytáhl v Prostřeno! zbraň! 1

Psychopat Bejr se konečně vyjádřil k sebevraždě v Prostřeno! Proč má z nenávisti lidí velkou radost?

reklama