návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Psychopat Bejr z Prostřeno! řekl pravdu o rozchodu s manželkou! Opravdu ho opustila, nebo šlo o trapný fake?

Kontroverzní youtuber se konečně vyjádřil k rozchodu s manželkou Angi. Měli hejtři pravdu v tom, že si to celé vymyslel?
Vydáno: 17.06.2019
Psychopat Bejr řekl pravdu o rozchodu.
Autor: facebook.com/psychopatbejr Psychopat Bejr řekl pravdu o rozchodu.

Ještě před pár týdny řešil každý šílenosti Psychopata Bejra v pořadu Prostřeno!, kde se snadno zařadil mezi největší šílence, kteří zde kdy vystoupili. V posledních dnech ovšem lidi zajímá kauza okolo jeho údajného rozchodu s manželkou Angi. O krizi informoval Bejr před necelými dvěma týdny, kdy měla manželka místo jejich výletu do Itálie vyrazit s novým přítelem na Ukrajinu. Už tehdy mu ovšem velká část lidí nevěřila. Aleš Bejr je totiž pověstný tím, že si ve videích rád vymýšlí a podobné podvody u něj nejsou nic neobvyklého. A nyní se ukázalo, že toto je opravdu jen další z nich.

Psychopat Bejr se totiž v jednom ze svých nejnovějších videí konečně objevil se svou manželkou a přiznal, že se jednalo o další jeho vtípek a žádný rozchod se nekoná. Svým rádoby prankem chtěl pak podle svých slov naservírovat lidem přesně to, co chtějí. Tedy drama okolo rozchodu, lží, drbů apod. Fakt, že právě tohle lidi nejvíce zajímá, pak dokládá velká sledovanost jeho videí na téma údajného rozchodu.

Bejr se pak vysmívá všem, kteří mu další fake uvěřili a tváří se, jako by se mu povedlo něco mistrovského. Přitom většina lidí už měla dopředu jasno a tušila, že se bude jednat jen o další jeho podvůdek. Navíc se podle komentářů hejtrů zase jednou ukázalo, kam je až Bejr schopný klesnout kvůli sledovanosti. Souhlasíte s nimi?

 

 

Pravda o rozvodu Psychopata Bejra. 1

Pravda o rozchodu Psychopata Bejra! Vážně šílence z Prostřeno! opustila manželka kvůli známému pornoherci?

Kontroverzní youtuber Psychopat Bejr.

GALERIE: Psychopat Bejr klesl na dno! Šílenec z Prostřeno! se svlékl donaha a ukazoval nádobíčko v ulicích!

Článek je zařazen v: Psychopat Bejr , rozchod , rozvod , fake , pravda , youtuber , Aleš Bejr , angi bejrová , Prostřeno!

reklama