Youtubeři

24. června 2020 15:36

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Psychopat Bejr zveřejnil záběry ze dne, kdy našel mrtvého bezdomovce Majsnera! Jaký je skutečný důvod jeho smrti?

Aleš Bejr konečně na YouTube nahrál video ze 13. června, kdy zemřel jeho přítel a slavný bezdomovec Majsner.

Už je to několik dní, co zemřel známý bezdomovec Majsneros ze známé Alešovy bezdomovecké reality show. Aleš natáčí osudy bezdomovců už několik let, ale Majsner byl jeho největším kamarádem a zároveň hvězdou fanoušky těch nejoblíbenějších videí. Majsnera a jeho kousky či průpovídky prostě všichni rádi sledovali. Když ale Alešovi zavolali ostatní bezdomovci s tím, že je Majsner po smrti, nemohl tomu ani uvěřit… Rychle vyrazil na místo zjišťovat, jestli může Majsnerovi ještě pomoct.

Na místě pak našel jeho mrtvolu ležící hlavou k zemi. Byl mrtvý dobrých pár hodin a prý měl fialovo-modrou barvu a lezli po něm už brouci. Od pusy mu tekly sliny nebo krev – dle všeho se mohl zadusit vlastními zvratky ve spánku. Ostatní bezdomovci potvrdili, že ho viděli zvracet krev. Možností je pak třeba to, že mu prasknul žaludeční vřed. Přesnou příčinu smrti ale určí až pitva. Podle ostatních bezdomovců ve stanovém městečku nevznikla den před tím žádná potyčka, kvůli které by Majsneros zemřel. Fanoušci ale v komentářích vyslovují nejrůznější domněnky ohledně toho, kdo z bezdomovců by mohl za jeho smrtí být…


Přečtěte si také