Youtuberky Lollipopz v pořadu Postav si sen!
Autor: archiv FTV Prima Youtuberky Lollipopz v pořadu Postav si sen!

VIDEO: Doják v Postav si sen! Vysněný pokojíček předaly malé holčičce slavné youtuberky

MilanR. Publikováno: 22.03.2021
Malá Izabelka se dočkala v pořadu Postav si sen! nejen splněného snu v podobě dětského pokojíčku, ale také setkání se svými internetovými idoly!

reklama

Dnes večer se v oblíbeném pořadu Postav si sen! můžete těšit na další dojemný životní příběh se šťastným koncem. Do pořadu se přihlásila maminka Naďa, která po nešťastné lásce vychovává svou malou dcerku Izabelu sama. A jejich bydlení není dvakrát ideální. Naďa s Izabelkou žijí v tmavém a vlhkém bytě, kde je jen jeden pokoj. V něm je navíc objevena i plíseň. Jenže designéři pořadu, Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš, se nezalekli ničeho a jsou připraveni oběma splnit jejich sen. A malá dívka se navíc dočká ještě jednoho překvapení.

Kromě nového útulného dětského pokojíčku se totiž dočkala také nečekané návštěvy. U předávání totiž byly přítomny její oblíbené mladé youtuberky Lollipopz. Skupinka malých internetových hvězdiček je na YouTube mezi dětmi velice populární zejména díky svým úspěšným songům a pořadu Lollymánie. Izabela je pak z této návštěvy radostí bez sebe, s youtuberkami si zazpívá a dojetím se rozpláče nejen ona, ale také její maminka. A holky z Lollipopz si návštěvu své velké fanynky samozřejmě taky hodně užily. Takhle má vypadat dokonalé překvapení a splněný sen v jednom!

Premiérový díl Postav si sen! sledujte v pondělí 22. března na Primě od 21:35.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Postav si sen!: Dětský pokojíček předaly i youtuberky Lollipopz

Odvysílané díly můžete sledovat zdarma online:

Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.

LIKE HOUSE: Youtubeři Datel a Adam Kajumi hvězdami nové reality show! Jaké šílenosti od nich můžeme čekat?

JdemeŽrát ochutnával menu od Pohlreicha.

VIDEO: Známý youtuber ochutnával obědové menu Zdeňka Pohlreicha! Jak s ním byl spokojený?

reklama