Youtubeři

22. března 2021 13:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Doják v Postav si sen! Vysněný pokojíček předaly malé holčičce slavné youtuberky

Malá Izabelka se dočkala v pořadu Postav si sen! nejen splněného snu v podobě dětského pokojíčku, ale také setkání se svými internetovými idoly!

Dnes večer se v oblíbeném pořadu Postav si sen! můžete těšit na další dojemný životní příběh se šťastným koncem. Do pořadu se přihlásila maminka Naďa, která po nešťastné lásce vychovává svou malou dcerku Izabelu sama. A jejich bydlení není dvakrát ideální. Naďa s Izabelkou žijí v tmavém a vlhkém bytě, kde je jen jeden pokoj. V něm je navíc objevena i plíseň. Jenže designéři pořadu, Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš, se nezalekli ničeho a jsou připraveni oběma splnit jejich sen. A malá dívka se navíc dočká ještě jednoho překvapení.

Kromě nového útulného dětského pokojíčku se totiž dočkala také nečekané návštěvy. U předávání totiž byly přítomny její oblíbené mladé youtuberky Lollipopz. Skupinka malých internetových hvězdiček je na YouTube mezi dětmi velice populární zejména díky svým úspěšným songům a pořadu Lollymánie. Izabela je pak z této návštěvy radostí bez sebe, s youtuberkami si zazpívá a dojetím se rozpláče nejen ona, ale také její maminka. A holky z Lollipopz si návštěvu své velké fanynky samozřejmě taky hodně užily. Takhle má vypadat dokonalé překvapení a splněný sen v jednom!

Premiérový díl Postav si sen! sledujte v pondělí 22. března na Primě od 21:35.

Odvysílané díly můžete sledovat zdarma online:


Přečtěte si také