VIDEO: Drsná youtuberská válka! Wedry brutálně zaútočil na Fattyho. Ten mu poslal tento sprostý vzkaz

Proč si kluci nemohou přijít na jméno?

Oblíbený FattyPillow vždy vzbuzoval na youtuberské scéně menší kontroverzi. Svým internetovým konkurentům totiž rád sprostě nadává. Nyní to byl malinko nečekaně on, kdo se stal terčem útoku. Do Fattyho se totiž navezl populární youtuber Wedry, jemuž už streamerovo chování a nadávání začalo malinko lézt krkem. Udělal to však velmi fikaným způsobem.

Nenatočil totiž další z řady sprostých reakcích na Fattyho, ale místo toho sestříhal jeho videa, v nichž se ukazuje v dosti falešném světle. Zatímco na jednom hlásá, aby se měli lidé rádi a šířili lásku, na dalším všem sprostě nadává. Wedry tak chce všem naznačit, jak falešný a neupřímný youtuberský idol často je. Sám přitom vlastně neřekne ani jedno slovo.

To si ale Fatty nenechal líbit a jeho reakce na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat. A opět je plná nádavek, které si možná mohl youtuber v tomto případě odpustit. Ve svém hodně naštvaném příspěvku tak například píše, že záběry jsou vytržené z kontextu, nedávají příliš smysl a Wedry se ho tím snaží u lidí pouze shodit. Označuje pak jeho samotného za odpornou přetvářku.

„Šířím pozitivitu a srandu mezi lidi, je to většinou celkem jasný cíl mých vysílání. Vždy se snažím lidí rozesmát, vyslechnout, poradit, motivovat, ale to v tomto videu určitě nenajdeme, viď?“ pokračuje Fatty. Zdá se, že tu máme zaděláno na další vyhrocený youtuberský konflikt, jenž ve Fattyho případě asi jen tak neskončí. Co myslíte, má Wedry se svým videem pravdu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také