Youtubeři

11. května 2022 17:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsný trénink v LIKE HOUSE 3! Jak se chystá Silvia Dellai na zápas v MMA?

LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW (48) - Trénink Silvie Dellai

Bývalá pornoherečka sice vystupuje v oblíbené reality show, zároveň se však chystá na zápas v kleci. Jak moc vážně bere přípravu?

Silvii Dellai je známá především jako bývalá hvězda filmů pro dospělé, v poslední době se však snaží prosadit coby influencerka, DJka, kuchařka a v neposlední řadě také jako drsná zápasnice. Bojové sporty si totiž opravdu zamilovala a už v červnu ji čeká druhý zápas v rámci akce Clash of the Stars, tentokrát v MMA. V kleci se pak utká s pohlednou influencerkou Habibi. Trénink proto musí probíhat i během její účasti v LIKE HOUSE 3. A Silvia bere přípravu samozřejmě velmi vážně.

S tréninkem ve vile jí pak pomáhá tiktoker Luktuma, který si vyzkoušel zápas v MMA během prvního večera Clash of the Stars. A pozici „trenéra“ bere velmi svědomitě. „Sto kliků, sto dřepů a sto sklapovaček,“ pronese u stolu po večeři zničehonic Lukáš jakoby žertem směrem k Silvii. Je to ovšem míněno naprosto vážně, což pochopí i Silvie, která se poslušně zvedá a jde se převléknout do sportovního.

„Po těch luxusních párcích to bylo opravdu něco,“ komentuje zpětně ve zpovědnici během NIGHT SHOW svůj trénink Silvie. „Dělej, pořádně, ještě, jeď!“ hecuje ji při tréninku Lukáš, který nad ní stojí s rukama v kapsách. „Silva to chce vyhrát, a tak musí mít těžký tréninky,“ říká Lukáš. „Chceš tu Habibi rozsekat, ne?! Věříš si na ni? Dáš jí, kočko?“ ptá se Silvie. Ta ho kýváním hlavy ujišťuje, že ano, a s jistotou odpovídá: „Dám!“ A my věříme, že se jí to skutečně podaří.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:20 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek