VIDEO: MMA zápas mezi Datlem a Freescootem potvrzen! Do klece míří i Kluk s kamením a sexy krásky

Bizarní zápasnická akce Clash of the Stars se vrací. Kdo se tentokrát porve v ringu?

Na začátku tohoto roku se uskutečnil první galavečer organizace Clash of the Stars, která se chce specializovat na zápasy internetových osobností a dalších známých tváří. Akce poutala zejména kvůli fightu mezi youtuberem Datlem a rapperem Vercettim spoustu pozornosti, mnoho lidí se ovšem večeru vysmálo a považuje ho za totální bizár, který opravdu nelze brát v zápasnickém prostředí vážně. Jenže z hlediska sledovanosti se jednalo dle všeho o úspěch, a tak nás 25. června v pražské hale Královka čeká nášup. A pořadatelé si evidentně řekli, že hodlají udělat druhý večer ještě bizarnějším, než byl ten předchozí.

Hlavní zápas večera ještě v rámci Clash of the Stars nikoho nepřekvapí, vlastně už se na jeho oznámení několik týdnů čekalo. Proti sobě se totiž postaví dva známí youtubeři a bývalí účastníci reality show LIKE HOUSE, Marek „Datel“ Valášek a Jakub „Freescoot“ Smrek. Ti už se na sociálních sítích vzájemně provokují několik týdnů a oba po vyřízení účtů v kleci toužili. A nyní budou mít konečně příležitost.

Bizárem ovšem zavání řada dalších zápasů. Do ringu totiž míří kontroverzní postavička českého internetu Kluk s kamením, který proslul coby malý klučina vedle Zdeňka Pohlreicha v Ano, šéfe! a v posledních letech se snaží prosadit coby youtuber i tiktoker, má na svém kontě řadu kauz a nedávno se objevil také v Prostřeno! V zápase se pak střetne s Rosťákem Svobodíkem, s nímž se málem porval už při staredownu, kdy Kluk svého soupeře dokonce kopl.

Tím ale samozřejmě nekončíme. Zápasu se dočká také populární zpěvák Adam Mišík, který se popere s Vercettim, youtuber Fayne si to rozdá s další známou tváří českého hip-hopu Senseyem a do ringu opět zamíří i bývalá pornoherečka a účastnice LIKE HOUSE 3 Silvia Dellai, jež se utká s Habibi. Hvězda první řady LIKE HOUSE, exotická kráska Angie, změří síly s Uhlířkou, svého fightu se zase dočká i Filip Grznár, tentokrát s Dynamicem, a bizarním zápasem století má být polštářová bitva mezi hubenými tiktokery Lukášem Krilem a Kolesem. Jo, hejtři si evidentně zase přijdou na své, o čemž svědčí opět i pořádně vypečená tisková konference, v níž se vyřádil zejména neskutečně sprostý a do všech se navážející Sensey.


Přečtěte si také