Youtubeři

22. března 2022 16:13

redakce Prima Lajk

Youtuberská bitka hvězd LIKE HOUSE!? Freescoot vyzval Datla k MMA zápasu. Jaká byla jeho odpověď?

Utkají se kontroverzní youtubeři na dalším galavečeru zápasnické akce Clash of the Stars?

Už jsou to dva měsíce, co se uskutečnil první zápasnický večer organizace Clash of the Stars, v němž změřily své bojové síly převážně hvězdičky z YouTube, TikToku a dalších sociálních sítích, jež se většinou utkaly v oblíbeném MMA. I když se jednalo podle mnohých diváků o totální bizár, který snižoval úroveň bojového sportu, své fanoušky (zejména v mladém publiku) si tato akce evidentně našla. Na konci června nás proto podle všeho čeká druhý zápasnický večer. A jak to vypadá, o hlavním fightu večera už máme možná předběžně rozhodnuto.

Na svůj první MMA totiž už poctivě trénuje youtuber Jakub Smrek aka Freescoot, jehož můžete znát z druhé řady reality show LIKE HOUSE. Ten by měl ke svému prvnímu zápasu nastoupit právě na Clash of the Stars a svých fanoušků se k této příležitosti zeptal, s kým by se měl podle nich utkat. Nejčastěji pak padala jména Freescootova bývalého kamaráda Dannyho z TVTwixx a kontroverzního youtubera Datla, který při prvním zápasnickém galavečeru vyhrál v ostře sledovaném zápasu nad rapperem Vercettim.

A zatímco bitku s prvně jmenovaným youtuber odmítl, jelikož Danny svůj první zápas prohrál, Datel se Jakubovi zalíbil. A navíc si vzpomněl, jak do něj Datel šil během Freescootovi účasti v LIKE HOUSE 2. „Pak tam padlo jméno Datel, což vlastně není vůbec špatný nápad. Vzpomněl jsem si, jak měl na mě plnou hubu keců, když jsem byl v LIKE HOUSE, a jak říkal, že napřed sejme Vercettiho a pak si namaže na chleba mě. Tak co, Datle, furt máš chuť si mě namazat na chleba?“ napsal Freescoot na Instagram. Youtuber tak Datlovi oplatil jeho několik měsíců starou výzvu a nyní vyzval na oplátku on jeho.

To si samozřejmě hvězda první řady LIKE HOUSE nemohla nechat líbit. „Myslím si, že mezi námi je furt trochu horká krev. Já říkám ano, let's go,“ odpověděl mu Marek „Datel“ Valášek. Také on pak přidal na Instagram řadu siláckých řečí a oba se začali na sociálních sítích výrazně provokovat.

Nechyběla pak také narážka na to, že se díky fightu hvězd z dvou řad LIKE HOUSE konečně ukáže, jaká série oblíbené reality show byla lepší. Datel ovšem zdůraznil, že zápas přijetím výzvy ještě zdaleka není oficiální a vše záleží na pořadatelích zápasnické akce. Požádal tedy své sledující, aby organizaci bombardovali s požadavky na bitku Datel vs. Freescoot. A ti tak už několik dní vesele činí. I když tedy zatím nic není oficiální, tak se zdá, že jejich MMA zápasu už vůbec nic nestojí v cestě.


Přečtěte si také