Youtuberku Mínu sledoval stalker! 1
Autor: Instagram.com/minaisbest Youtuberku Mínu sledoval stalker! 1

VIDEO: Drsný zážitek youtuberky Míny! Šílený stalker ji sledoval při převlékání. Jak zareagovala policie?

MilanR. Publikováno: 05.10.2020
Známá internetová hvězdička a idol mladých dívek má za sebou opravdu nepříjemnou zkušenost. Co vzkázala Mína svým fanouškům?
Mína - profil
Mína
Dominika Elischerová alias Mína je mladou youtuberkou a především muserkou, která stála na počátku... Přečíst celé

reklama

Osmnáctiletá Dominika Elischerová alias Mína je už pár let vlivnou mladou influencerkou, youtuberkou a TikTokerkou, která má za sebou např. virální megahit Basic Boy a sledují ji zejména malá děvčata. A právě těm se před pár dny svěřila na Instagramu s šokujícím zážitkem. Ona a její rodina se totiž staly obětí šíleného stalkera, který je sledoval v noci přes okno v jejich vlastním bytě! Mají totiž byt v přízemí, takže je pro tajemného muže velmi lehké se k jejich pokojům dostat a sledovat je i přes žaluzie. Tahle šílená věc se jim přitom nestala pouze jednou, ale setkání s nebezpečným mužem musely ženy řešit hned několikrát.

Poprvé musela Mína řešit nebezpečnou situaci se stalkerem už před několika měsíci. „Byla jsem sama v pokoji. Převlékala jsem se, že půjdu spát, a najednou jsem něco zahlédla za závěsem. Odhrnu ho, a tam stojí týpek a řekne mi: ,Ahoj, jak se máš?' Máma se ho snažila dohonit, policie říkala, že už to řešili,“ říká ve videu Mína. Jenže i přes ujištění policie, že pachatele zadržela, se celá situace opakovala ještě několikrát. A to možná Mína neměla o přítomnosti stalkera v některých případech ani tušení. Naposledy muž sledoval oknem její sestru, kterou měl dokonce vidět i bez podprsenky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sunflower (@minaisbest) on

Maminka známé youtuberky na chlapa zase vyběhla ozbrojena železnou tyčí a samozřejmě ženy kontaktovaly policii. Mína už je z celé situace evidentně hodně vyčerpaná a neví, jak dál. Policii navíc po tom všem už příliš nevěří a nemyslí si, že s tím strážci zákona něco udělají. „Tímto chci říct i vzkaz policii: Divíte se, že se ženy bojí večer chodit samy?“ dodává youtuberka na videu. Mína je z celé situace evidentně v šoku a má celou dobu slzy na krajíčku. Svým šíleným zážitkem pak nechce lidi děsit, ale spíš varovat ostatní holky, aby si dávaly na podobná individua pozor. „Nikdo nechápe, jaký to je, když ztratíš soukromí kvůli tvé práci a jediný místo, kde se můžeš cítit v bezpečí a v soukromí, už není váš domov. Kde jinde se cítit v bezpečí než doma?“ dodává.

Lidé nadávají Míně za fotky u Památníků holocaustu. 2

GALERIE: Youtuberka Mína se fotila u Památníku holocaustu, lidé jí nadávají za neuctivé pózy. Vážně to přehnala?

reklama