GALERIE: Youtuberka Mína se fotila u Památníku holocaustu, lidé jí nadávají za neuctivé pózy. Vážně to přehnala?

Známá česká youtuberka a muserka si chtěla udělat obyčejné fotografie ze svého výletu v Berlíně. Netušila, jakou bouři hejtů tím spustí.

Mína je youtuberkou, muserkou a začínající zpěvačkou, která se zejména u malých slečen těší velké popularitě. Ostatně její písnička Basic Boy byla před dvěma lety nejsledovanějším českým videoklipem na YouTube. Má ovšem také hodně hejtrů, kteří si o Míně myslí, že je namyšlená a na sociálních sítích se často chová arogantně. A právě svým odpůrcům nyní Mína nechtěně poskytla další munici.

Muserka se totiž při výletu do Berlína, kde byla se svým přítelem, vyfotila u Památníku holocaustu, jenž zde byl postaven na počest milionů zavražděných Židů během druhé světové války. A pochlubila se s nimi samozřejmě na Instagramu. Jenže mnoha lidem se nelíbí styl, jakým se Mína u památníku vyfotila. Podle hejtrů Mína na fotkách nevkusně pózuje a nemá tak k tomuto významnému místu ani obětem žádnou úctu. „Nepřijde mi v pořádku fotit okrasné a módní fotky na místě připomínajícím šoa,“ napsal pod její fotky jeden z hejtrů. Někteří lidé ovšem byli ještě drsnější. „Jestli ještě někdo pochyboval o tom, že jsi blbka, tak teď už nepochybuje nikdo,“ tvrdí jedna z jejich kritiček.

A jaká byla reakce Míny? Místo toho, aby se snažila situaci uklidnit, na kritiky velmi ostře zaútočila. Podle ní na fotkách rozhodně nepózovala a má k památnému místu velkou úctu. Na svých InstaStories pak sdílela příklady toho, jak podle ní vypadá pózování a dodala, že by lidé měli přestat být zaseklí a hloupí. Na tomto případu je podle ní vidět, jak jsou Češi nepřející a zlí. Což je vyjádření, jímž Mína hejtry nejspíš ještě více vytočila a rozhodně je tím nepřesvědčila o tom, že by nebyla arogantní. Na druhou stranu, mladí fanoušci ji na sociálních sítích vehementně brání a tvrdí, že na fotkách není vůbec nic špatného. Co si myslíte vy?


Přečtěte si také