Fattyho zdravotní problémy 1
Autor: Youtube.com/FattyPillowTV Fattyho zdravotní problémy 1

VIDEO: Fattyho šokující zpověď! Slavný youtuber se přiznal k boji s děsivou nemocí. Co mu hrozí?

Publikováno: 13.08.2018
Známý streamer a youtuber řeší v posledních týdnech vážné zdravotní komplikace. Co se stalo?
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Fanoušci youtubera FattyPillowa si už pár týdnů kladou jednu otázku. Jejich internetový idol totiž už delší dobu nestraemuje ani nenahrává nová videa na YouTube. Co se s Fattym děje? Užívá si snad konečně zaslouženou dovolenou se svou utajovanou přítelkyní? Bohužel ne. Místo toho totiž musí řešit neveselé zdravotní problémy.

Ve svém novém videu se fanouškům přiznává k nečekaným střevním a žaludečním problémům. Youtuberovi začalo být před několika týdny špatně, začal trpět průjmy i pocity zvracení a přestal mít chuť k jídlu. A jelikož ani předepsaná antibiotika nezabírala a byl velice zesláblý, musel vyhledat podrobnější lékařskou pomoc. Fatty proto musel podstoupit vyšetření žlučníku, gastroskopii a kvůli rodinné anamnéze (youtuberův otec zemřel na rakovinu tlustého střeva) mu byla doporučena také kolonoskopie.

Ta naštěstí podle jeho statusu na Facebooku žádné závažné onemocnění neodhalila, Fattyho zdravotní stav ale stále zůstává záhadou a on by chtěl mít toto nehezké období už nejspíš definitivně za sebou. Doufejme tedy, že ani další případná vyšetření nezjistí nic závažného a Fatty bude už brzy zpátky v plné síle.

 

 

Fatty na výletě 2

VIDEO: Youtuber Fatty prožil hororový výlet! S přítelkyní byl v noci u vody přepaden! Co se stalo?

Sára Holanová mluví o depresích. 1

VIDEO: Drsné přiznání Sáry Holanové! Fattyho bývalka trpí depresemi. Může za to jejich rozchod?

reklama