Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Finále LIKE HOUSE 3 je tady! Vyhraje půl milionu drsná Simona, nebo Luktuma?

MilanR. Publikováno: 27.05.2022
Finále třetí řady oblíbené reality show je tady! A vyhlášení vítěze bude dramatičtější, než byste čekali.
Simona Tvardek
Simona Tvardek
Simona Tvardek alias yngsimoni je mladou začínající influencerkou narozenou ve znamení Vodnáře... Přečíst celé

reklama

Ano, je to bohužel tak. Třetí řada populární reality show LIKE HOUSE se po 12 týdnech chýlí ke konci a oblíbená partička influencerů navždy opustí vilu. A během celé dnešní epizody to bude loučení opravdu emotivní a u většiny soutěžících se neobejde bez slz. Ještě před jejich definitivním odjezdem je však nutné dozvědět se to nejdůležitější – vítěze této řady, který si odnese domů výhru půl milionu korun. A vyhlášení bude napínavější, než diváci možná tušili.

O vítězi se rozhodovalo ze dvou částí – z diváckého hlasování a dění ve vile. U diváků je už řadu týdnů největším favoritem rázná Simona Tvardek, která vedla se slušným náskokem. Jenže jak ukážou dnešní výsledky z vily z posledních dvou týdnů, zde influencerka na ostatní hodně ztrácela. V jednotlivých výzvách se jí zkrátka moc nedařilo a u ostatních soutěžících dostávala ve zpovědnici často palec dolů.

V této části se naopak v posledních týdnech extrémně vyšvihl pohodář Luktuma, který si přišel na obří ranec bodů a byl velmi oblíbený také u diváků. Rázem se tak z něj stal další velký favorit na výhru. Společně s ním se pak dařilo také Hance Gelnarové a Liubov Tupikové. Zdá se tedy, že výhra Simony je kvůli jejímu nízkému umístění ve vilové části ve velkém ohrožení. Dokáže jí Luktuma či zmiňované krásky porazit?

Sledujte velké finále reality show LIKE HOUSE 3 už dnes v 17:20 na Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW po desáté hodině večer. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Tadeáš Kuběnka o Simoně. 1

VIDEO: Tadeáš Kuběnka se pustil do své kamarádky Simony! A kdo podle něj ukázal v LIKE HOUSE 3 penis?

Dominika Myslivcová vs. Silvia Dellai.

VIDEO: Dominika Myslivcová se vrací do LIKE HOUSE 3! Dojde ke konfliktu se Sylvií Dellai?

reklama