Youtubeři

26. prosince 2020 11:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: FIZIstyle natočili dětskou písničku o zabíjení zombie! Je tohle nejhorší youtuberský song všech dob?

Kontroverzní youtuberská partička natočila virální megahit.

Youtuberská partička z kanálu FIZIstyle patří mezi nejkontroverznější internetové hvězdičky současnosti. Youtuber Fizi a jeho banda kamarádů natáčí asi ty nejstupidnější videa, nad jejich nápady či infantilním humorem zůstává mnohdy rozum stát a mnoho lidí se jim za jejich kousky vlastně jenom vysmívá. Jenže Fizymu a spol. je to asi úplně jedno. Točí totiž v podstatě videa pro velmi mladé publikum a jejich diváci na to slyší. Téměř každá jejich blbina má statisíce zhlédnutí a počet odběratelů jim i nadále raketově stoupá. A nyní si připsali další virální hit, který asi dospěli lidé jen tak nepochopí.

Fizi, Humi, Víťa a spol. totiž, podobně jako většina slavných youtuberů, natočila svůj první song, samozřejmě i s klipem. A o čem, že to je? No přeci o tom, jak si youtuberská partička postaví raketu z Lega a odletí na cizí planetu střílet zombíky. Ano, song pro děti jak dělaný. A nechybí pak samozřejmě ani správně infantilní klip a hromada práce s Auto-Tune, za který se youtubeři snaží marně skrýt, že vůbec neumí zpívat.

Můžeme však hejtovat, jak chceme.Chytlavá melodie slaví mezi dětmi evidentně úspěch a písnička už za pouhé tři dny sesbírala přes milion zhlédnutí! Což je zkrátka youtuberský hit, jak se patří. I když si můžeme nad úspěchem prvního Fiziho songu kroutit hlavou, pořád je to přeci jen lepší než songy youtuberů hrajících si na rapery a zpívající o svém nelehkém životě.


Přečtěte si také