Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE popsali své nejtrapnější zážitky! Kdo měl erekci před celou třídou?

MilanR. Publikováno: 08.06.2021
Partička influencerů tentokrát byla ve vířivce extrémně upřímná. Jaké pikantnosti na sebe soutěžící práskli?
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Je to k nevíře, ale ani tentokrát nebudou v reality show LIKE HOUSE probíhat nějaké velké hroty, ale naopak správně otevřená zábava, při níž najdou společnou notu úplně všichni. Dokonce i Datel s Adamem Kajumim! A nedojde k ní samozřejmě nikde jinde než ve vířivce, kde se rozjede diskuze na téma nejtrapnějších osobních zážitků jednotlivých influencerů. A někteří na sebe prásknou slušné pikantnosti!

Ve vířivce a posilnění alkoholem se soutěžící navzájem svěřovali s peprnými historkami. „Jednou jsem tak moc smála, že jsem se počůrala před svou nejlepší kamarádkou. To se stalo snad každýmu,“ smála se Maru. Adam zavzpomínal na erekci před celou třídou. „Na gymplu se mi líbila jedna spolužačka, byl jsem do ní totálně zakoukanej. Jednou si vedle mě sedla a omylem mi sáhla na nohu, měl jsem z toho brutální erekci. A protože jsem rušili, zavolala mě učitelka před tabuli… Šel jsem popředu, kryl jsem se rukou. Pak mi řekla, že mám za pět a že si můžu sednout. Začal jsem couvat, ale viděla mě celá třída,“ dodal Adam.

Další peprné vyprávění uvidíte v dnešním díle LIKE HOUSE v 16:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU!

Djany o LIKE HOUSE 1

VIDEO: Nečekané přiznání Djany z LIKE HOUSE! Proč chtěla z reality show odejít a zaplatit obří pokutu?

Angie Mangombe míří do LIKE HOUSE!

GALERIE: Nová soutěžící reality show LIKE HOUSE! Do vily míří tahle africká kráska!

reklama