VIDEO: Jake Paul ukradl Floydu Mayweatherovi čepici a rozpoutal nehorázné peklo! Kdo si odnesl monokl?

Drsná bitka kvůli čepici.

Kontroverzní a upřímně už docela otravný youtuber Jake Paul dostal konečně, co si zasloužil. Pěstí. Od opravdového boxera. Jeho bratr Logan a Floyd Mayweather totiž měli předzápasové utkání a zatímco se na pódiu ti dva slovně uráželi, shazovali a provokovali, Jake mezitím dělal vše možné, aby na sebe taky strhl pozornost. Začal už tím, že Floydovi rozvázal tkaničky, a pak pokračoval, když mu při odchodu do kabin ukradl čepici. Tím ale rozpoutal větší peklo, než si možná myslel.

Floyd se totiž brutálně naštval – a co hůř – jeho ochranka taky, a všichni se okamžitě rozběhli po Jakeovi, kterému čepici sebrali a ještě mu přitom vrazili pár ran. Na video z incidentu se můžete mrknout níže.

Mayweather byl každopádně dost rozzuřený a ještě krátce poté na oba youtubery vyřvával, že je zabije. Že je doopravdy zabije. No, už za pár dní bude mít příležitost svým slovům dostát v ringu s Loganem. Bokem toho taky řekl, že kdyby měl Jake odvahu, klidně by si to ve stejný večer rozdal v ringu i s ním. Jake ale nejspíš pozvánku raději nepřijme. Ostatně už teď jednu ránu dostal a údajně má nyní hezký monokl. Ten ale zatím skrývá za obřími brýlemi…

Sdílejte článek
Štítky boxer čepice youtuber Floyd Mayweather Jake Paul Floyd Mayweather Jr. čepice Logan Paul Jake Paul

Přečtěte si také