VIDEO: Jake Paul ukradl Floydu Mayweatherovi čepici a rozpoutal nehorázné peklo! Kdo si odnesl monokl?

Drsná bitka kvůli čepici.

Kontroverzní a upřímně už docela otravný youtuber Jake Paul dostal konečně, co si zasloužil. Pěstí. Od opravdového boxera. Jeho bratr Logan a Floyd Mayweather totiž měli předzápasové utkání a zatímco se na pódiu ti dva slovně uráželi, shazovali a provokovali, Jake mezitím dělal vše možné, aby na sebe taky strhl pozornost. Začal už tím, že Floydovi rozvázal tkaničky, a pak pokračoval, když mu při odchodu do kabin ukradl čepici. Tím ale rozpoutal větší peklo, než si možná myslel.

Floyd se totiž brutálně naštval – a co hůř – jeho ochranka taky, a všichni se okamžitě rozběhli po Jakeovi, kterému čepici sebrali a ještě mu přitom vrazili pár ran. Na video z incidentu se můžete mrknout níže.

Mayweather byl každopádně dost rozzuřený a ještě krátce poté na oba youtubery vyřvával, že je zabije. Že je doopravdy zabije. No, už za pár dní bude mít příležitost svým slovům dostát v ringu s Loganem. Bokem toho taky řekl, že kdyby měl Jake odvahu, klidně by si to ve stejný večer rozdal v ringu i s ním. Jake ale nejspíš pozvánku raději nepřijme. Ostatně už teď jednu ránu dostal a údajně má nyní hezký monokl. Ten ale zatím skrývá za obřími brýlemi…

Sdílejte článek
Štítky boxer Floyd Mayweather čepice Logan Paul Jake Paul

Přečtěte si také