Hledá se superbavič - rozstřel
Autor: Aik a Johanka Hledá se superbavič - rozstřel

VIDEO: Jsou tohle nové hvězdy internetu? Mladé youtuberky vyprávějí o sexu a co chtějí od svého kluka. Která se vám líbí nejvíc?

Publikováno: 23.02.2018
Začíná nový pořad slavného youtuberského dua, které můžete sledovat exkluzivně na našich stránkách!
Aik - profil
Aik a Johanka
Aik Murczechy (vlastním jménem Lukáš Muřček) a Johanka Čunková jsou známým youtuberským párem, jenž... Přečíst celé

reklama

Už vás nebaví skandály českých youtuberů a myslíte si, že je zde potřeba nová zábavná tvář? Tak právě pro vás je určen nový pořad Hledá se superbavič slavného youtuberského páru Aik a Johanka. V něm známá dvojice hledá novou talentovanou hvězdu internetu, jež vás bude umět svým humorem poslat do kolen, a dovedou toho i mnohem více.

Po sérii castingů a představení jednotlivých soutěžících, které si můžete pustit na Aikově kanále, nás nyní čeká rozstřel, v němž diváci, tedy i právě vy, můžete rozhodnout o tom, kdo bude pokračovat do dalšího kola. A hned v prvním “souboji“ se střetnou dvě holky, nespoutaná Aimone a sympatická Kája. A prásknou na sebe hodně zajímavé věci. Jaké? To se koukněte v následujícím videu. A těšte se na další díly této show.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hledá se superbavič - rozstřel Aimone vs. Kája
Hledá se super bavič - trailer

VIDEO: Slavný youtuberský pár Aik a Johanka hledá novou hvězdu internetu! Podívejte se na ty největší trapasy, které zažili během castingu!

Youtube News - Sára Holanová o rozchodu

YouTube News: Sára Holanová poprvé otevřeně o vztahu s Fattym! Proč se s ním rozešla? Mohla za to další holka?

reklama