Roth Wellden přiznal syndrom vyhoření. 1
Autor: youtube.com/Roth Wellden Roth Wellden přiznal syndrom vyhoření. 1

VIDEO: Konec známého youtubera? Internetová hvězda přiznala syndrom vyhoření i finanční problémy

MilanR. Publikováno: 11.09.2020
Jedna z největších youtuberských stálic se přiznala k nečekaným a vážným problémům. Přestane kvůli syndromu vyhoření natáčet?
Youtuber Roth Wellden.
Roth Wellden
Roth Wellden, vlastním jménem Adam Jícha, patří do první generace českých youtuberů, jenž se... Přečíst celé

reklama

Adam Jícha alias Roth Wellden patří dnes už prakticky mezi youtuberské veterány, který točí aktivně už přes 10 let a má statisíce fanoušků. A právě těm se nyní přiznal k vážnému problému, jenž aktuálně prožívá a neví, co s ním dělat. Youtuber se totiž přiznal k závažnému syndromu vyhoření, jímž poslední dobou trpí. Roth aktuálně nemá chuť natáčet videa ani cokoliv dělat, jeho práce a koníček ho vůbec nenaplňuje, mluví o nechuti vstát z postele a nemůže pro své fanoušky ani streamovat. Situace prý byla podle jeho slov natolik vážná, že uvažoval i smazání instagramového profilu a všech svých účtů na sociálních sítích!

Syndrom vyhoření, jehož má youtuber jasné příznaky, přitom není problémem, jenž by se měl zlehčovat, a nejedná se jen o ledajakou tvůrčí krizi. Adam si proto dává časově nespecifikovanou pauzu, během níž si chce dát od natáčení i sociálních sítí klid. Bude se snažit věnovat jiným věcem, aby dal své hlavě pořádný oddych. A nevylučuje ani, že časem vyhledá odbornou pomoc.

Situace to ovšem pro něj není vůbec jednoduchá. Nikdy totiž nebyl podle svých slov dvakrát velký šetřílek a jeho finanční situace není nejrůžovější. Pokud by tedy jeho pauza trvala nějakou chvíli, měl by podle svých slov problém s placením klasických měsíčních výdajů. Ve videu pak přemýšlí, zda by nebylo lepší porozhlédnout se po jiném povolání a zda má jeho YouTube kariéra za této situace ještě smysl. To se však, doufejme, nestane. Snad si youtuber dopřeje zasloužený odpočinek a za pár týdnů se vrátí fanouškům v plné síle!

 

 

tvrdej bob

VIDEO: Youtuber se chlubí vysokou rychlostí ve své nové káře. Mezi obcemi jezdí přes 160 km/h a řídí jen jednou rukou!

Sára Holanová v pořadu Cesty z dluhů.

VIDEO: Bejvalka FattyPillowa se topí v dluzích! Dokáže se youtuberka Sára Holanová vyhnout exekuci?

reklama