Youtubeři

28. června 2017 12:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kovy dobývá svět! Natočil své první anglické video a snaží se stát světovým youtuberem. Co na to fanoušci?

Čeká ho úspěch, nebo totální propadák?

Karel Kovář alias Kovy patří naše nejznámější youtubery, jenž se na rozdíl od řady konkurence obejde ve své tvorbě bez skandálů či zbytečných konfliktů. Loni byl dokonce vyhlášen videoblogerem roku. Nyní se navíc odhodlal ke kroku, jímž se ještě více odliší od youtuberské konkurence. Začíná totiž natáčet anglická videa, a tak trochu pokukuje o tom stát se světovým youtuberem.

K odvážnému kroku se rozhodl díky svému stěhování do Los Angeles, kde společně s youtuberem z kanálu Jmenuji se Martin hodlá strávit následující dva měsíce. A při této příležitosti se proto rozhodl splnit svůj sen a natáčet odsud videa se svými zážitky právě v angličtině. To vše na jeho zbrusu novém zahraničním kanále Call Me Charlie. A nutno říct, že jeho první anglické video se mu opravdu povedlo. Hezky v něm shrne svou dosavadní pětiletou tvorbu, udělá si legraci ze svého jména a svou angličtinou strčí do kapsy většinu svých kolegů.

Reakce jeho armády fanoušků jsou ovšem malinko rozporuplné. Zatímco někteří mu angličtinu i nový obsah chválí, další se obávají, že přijdou o jeho tradiční česká videa a cizí jazyk se jim příliš nelíbí. Radši by zkrátka starého dobrého Kovyho a pouze v češtině. Co myslíte, stane se z něj známý zahraniční youtuber, nebo se budou na jeho nový kanál stejně koukat pouze Češi?

Sdílejte článek

Přečtěte si také