Logan Paul radil bratrovi, aby skončil s boxem 1
Autor: instagram.com/jakepaul/ Logan Paul radil bratrovi, aby skončil s boxem 1

VIDEO: Logan Paul radil bratrovi, aby skončil s boxem. Jakeova reakce na jeho slova vás překvapí

rd. Publikováno: 02.11.2022
Plánuje Jake Paul kvůli poslední výhře skončit s boxem a odejít jako neporažený šampion?

reklama

Kdyby to záleželo na Loganu Paulovi, jeho mladší bratr Jake by odešel ze světa boxu s bilancí 6-0 jako neporažený šampion. Alespoň takhle to nedávno Jakeovi naznačil při jejich poslední debatě. Jenže mladý youtuber/boxer má naopak pocit, že teprve začal a to nejlepší je stále před ním. V tuto chvíli se tak Jake rozhodně do předčasného důchodu nechystá, naopak už naznačil, že by se rád co nejdřív vrátil do ringu.

 

V podcastu MMAAFightingonSBN Jake kromě výše zmíněného taky zmínil, že si nic nedělá z lidí, kteří tvrdí, že jeho zápasy jsou předem domluvené. On sám v duši ví, že nejsou, a to mu stačí. Tvrdě na sobě maká, má kolem sebe tým profesionálů, kteří mu pomáhají, a cítí se být zápas od zápasu lepší, takže ho pak maximálně trochu mrzí, když se mu lidé snaží jeho úspěch sebrat či zkazit. Doposud se jim to ale ještě nepodařilo.


Každopádně další zápas by Jake mohl mít už zkraje příštího roku – pokud tedy najde soupeře a obě strany se včas dohodnou na podmínkách. Kandidátů je ale momentálně až moc na to, aby mohl být Paul konkrétní. Fanoušci boxu nicméně doufají, že si tentokrát konečně vybere sobě rovného soupeře, který bude ve stejném věku, ve stejné váhové kategorii a bude profesionální boxer, nikoli influencer.

Logan Paul naštval svého hrdinu The Rocka

Nenáviděný Logan Paul prozradil, proč s ním drsňák Rock nemluví. Co si ti dva udělali?

reklama