Youtubeři

5. prosince 2017 15:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Martin Rota brutálně útočí na Kazmu! Je akce s kšiltovkami pouze jeho dalším nečekaným prankem?

Co myslíte, má známý youtuber snad pravdu?

Známý provokatér Kazma zase malinko rozbouřil internetové vody. Jenže bohužel ne dalším vtipným projektem, ale jen exkluzivním balíčkem s jeho snapbackem za 2190 korun. Mnoho lidí mu pak za tuto přestřelenou cenu na internetu nadává a tvrdí, že už to tentokrát malinko přehnal. A nyní se k menší internetové kauze vyjádřil i známý youtuber Martin Rota, který nenechá na nikom nit suchou, na svém kanálu Naprosto Retardovaný,

Ten nejdříve ve videu připomíná svůj názor, že Kazmu nemá zrovna v lásce. Jeho pranky mu přijdou vlastně naprosto bez nápadu a jsou prý jiné jen kvůli tomu, že na ně má Kamil Bartošek více peněz. Nechápe, proč má s nimi Kazma tak velkou popularitu. Poté ale přichází se zajímavou myšlenkou, která možná nyní bude vrtat v hlavě nejednoho Kazmova fanouška.

Co když je právě jeho obchodní nabídka se snapbacky právě součástí jeho plánovaného videa a Kazma jenom čeká, jak na to lidé zareagují? Podle Roty je to sice zase ukázka jeho drzosti, vzhledem ke Kazmově bývalé tvorbě ale musíme uznat, že tato teorie dává poměrně smysl. Nechali jsme se snad všichni nachytat a jsme součástí dalšího Kazmova pranku? Nebo si chce zkrátka a jednoduše nahrabat díky fanouškům co nejvíce peněz?

Sdílejte článek

Přečtěte si také