VIDEO: MikeJePan nechutně útočí na Carrie Kirsten. Tvrdí, že je ku*va a lže! Jak hluboko dokáže youtuber ještě klesnout?

Slavný internetový provokatér si chtěl vyřídit účty se známou youtuberkou. Vážně jí to ale nandal tolik, jak si myslí?

Neuběhne snad týden, aby na sebe známý youtuber a postrach pražských měšťáků MikeJePan neupozornil nějakým skandálem či názorem. A jak jste správně uhádli, ani tento týden není výjimkou. Tentokrát se rozhodl vyřídit si účty se známou youtuberkou Carrie Kirsten. Udělal to ovšem tak pochybným a pro mnohé hejtry až odporným způsobem, že už to asi opravdu může bavit jen jeho nejskalnější fanoušky. Mike totiž Carrie ve videu nadává velmi vulgárními slovy, nenechává na ní nit suchou a sprosté je skoro každé druhé slovo.

A čím ho Carrie tak naštvala? Na svém InstaStories totiž sdílela názor, podle něhož si myslí, že prakticky vyhrála správní řízení, jež vede s Dannym z TVTwixx a Ikarem. Celá záležitost se týká jejích údajných polonahých fotek, které před zhruba dvěma lety unikly na internet a oba výtečníci jí na svých kanálech sprostě nadávali. Mike pak ve videu ve zkratce vysvětluje, že Carrie žádné správní řízení nevyhrála a ani vyhrát nemohla. Naopak, Mike s Dannym v podstatě “vyhráli“ námitku z podjatosti a celá záležitost byla převedena na jinou část Prahy. Youtuberka tak podle něj ve videu lže a on se jí drsně vysmívá.

Což o to, ohledně celé záležitosti může mít Mike pravdu. Opravdu se ovšem musí snižovat k tam hrubým a nechutným výrazům a nazývat jimi mladou dívku? Ne, nám to opravdu nepřijde příliš morální a správné. Zejména kvůli slušnému chování a počtu mladých diváků, kteří youtubera sledují. Také vám to přijde přes čáru, nebo vám ještě Mike přijde vtipný?


Přečtěte si také