návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: MikeJePan vydal zamilovaný song, kterým chce získat zpátky svou holku! Vážně tímhle zachrání vztah?

Kotroverzní youtuber chce získat zpátky svou přítelkyni a lásku chce dát najevo tímto bizarním songem.
Vydáno: 07.04.2020
MikeJePan a jeho lovesong.
Autor: Facebook.com/Mike Pán MikeJePan a jeho lovesong.

Youtuber MikeJePan je známý především svým arogantním chováním a snahou být za každou cenu kontroverzní. Tentokrát ovšem ukázal i svou citlivou stránku, tedy to aspoň tvrdí. Vydal totiž další ze série svých šílených písniček, jež má být tentokrát typickým lovesongem, kterým chce získat zpátky přízeň své údajně již bývalé přítelkyně Kristýny.

S tou chodil Mike několik měsíců, a jak přiznal na sociálních sítích, tato láska ho velmi změnila. „Spoustu lidí při spuštění novýho YouTube kanálu psalo, že ten obsah se někam posunul, že já jako člověk jsem jinde, že je to dobrý a málo vulgární. Tak teď aspoň znáte mého mentora, respektive mentorku a můj hnací motor,“ napsal Mike před pár týdny na svůj Facebook. Dodal pak, že s Kristýnou momentálně nejsou spolu a doufá, že komplikace brzy vyřeší. A následujícím songem by jí nejspíš rád ukázal, jak moc youtuberovi chybí.

I když si o kvalitách písně zase můžeme myslet, co chceme, hezkým gestem nejspíš Mike dojme nejednoho svého fanouška. Není ale všechno zase trochu jinak a nejedná se o další youtuberův klasický fake? U MikeJePan si člověk nikdy nemůže být jistý. Snad jsou tedy tentokrát jeho úmysly opravdu zcela upřímné.

 

 

 AROGANTNÍ MikeJePan

VIDEO: Odtahovkář zničil arogantnímu MikeJePan kameru! Co sprostého mu před tím řekl?

Datel o zápasu s MikeJePan.

VIDEO: Datel útočí na MikeJePan kvůli jejich youtuberské bitce! Vážně se na ni chce Mike vykašlat?

Článek je zařazen v: MikeJePan , lovesong , holka , přítelkyně , youtuber , Kristýna , song

reklama