VIDEO: MikeJePan vydal zamilovaný song, kterým chce získat zpátky svou holku! Vážně tímhle zachrání vztah?

Kotroverzní youtuber chce získat zpátky svou přítelkyni a lásku chce dát najevo tímto bizarním songem.

Youtuber MikeJePan je známý především svým arogantním chováním a snahou být za každou cenu kontroverzní. Tentokrát ovšem ukázal i svou citlivou stránku, tedy to aspoň tvrdí. Vydal totiž další ze série svých šílených písniček, jež má být tentokrát typickým lovesongem, kterým chce získat zpátky přízeň své údajně již bývalé přítelkyně Kristýny.

S tou chodil Mike několik měsíců, a jak přiznal na sociálních sítích, tato láska ho velmi změnila. „Spoustu lidí při spuštění novýho YouTube kanálu psalo, že ten obsah se někam posunul, že já jako člověk jsem jinde, že je to dobrý a málo vulgární. Tak teď aspoň znáte mého mentora, respektive mentorku a můj hnací motor,“ napsal Mike před pár týdny na svůj Facebook. Dodal pak, že s Kristýnou momentálně nejsou spolu a doufá, že komplikace brzy vyřeší. A následujícím songem by jí nejspíš rád ukázal, jak moc youtuberovi chybí.

I když si o kvalitách písně zase můžeme myslet, co chceme, hezkým gestem nejspíš Mike dojme nejednoho svého fanouška. Není ale všechno zase trochu jinak a nejedná se o další youtuberův klasický fake? U MikeJePan si člověk nikdy nemůže být jistý. Snad jsou tedy tentokrát jeho úmysly opravdu zcela upřímné.


Přečtěte si také