Youtubeři

24. května 2017 15:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Misha se pochlubil svým prvním youtuberským videem. Neuvěříte, jak šíleně tenkrát vypadal!

Jak vypadal malý provokatér v době, kdy ho ještě vůbec nikdo neznal?

Misha se během pouhého roku stal jednou z nejznámějších tváří české youtuberské scény, na níž jsou alergičtí lidé doslova po celém světě. Pamatujete si ovšem ještě, jak vypadal v době svých youtuberských začátků, kdy ho ještě nikdo neznal a nenazpíval ještě ani svůj známy Minecraft Song? Misha vám to velmi rád připomene, i když to nejspíš ani nechcete.

Na svém Facebooku totiž zveřejnil jeden ze svých vůbec prvních youtuberských pokusů, který nenajdete na žádném z jeho oficiálních kanálů. Misha s Metadonem pak na videu chtěli ukázat, jak by vypadalo toto video na YouTube dnes, dle jejich nových pravidel. Což vzhledem k Mishově sprostému slovníku a nadávání o vosách znamená, že je značná část videa vypípaná.

Většinu z nás ale stejně zaujme zejména Mishova tehdejší image, kterou si dnes pamatují jen jeho opravdu první fandové. Tehdy zhruba osmiletý provokatér totiž vypadal ještě šíleněji než dnes a obzvláště nad jeho vlasy se nejspíš hejtři pořádně zasmějí. Pekelná videa ovšem točí pořád stejné.

Na video se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také