Youtubeři

21. září 2016 11:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Naštvaná Fattyho holka brutálně zaútočila na známého youtubera:Je to hyena a podvodník!

Do koho se youtuberova přítelkyně Sára navezla tentokrát?

Sára Holanová už dříve ukázala, že se, stejně jako její přítel FattyPillow, nebojí od srdce říct, co si myslí. Už dříve rozbouřila internetové vody, když zaútočila na slavné youtubery kvůli tomu, že podporují množírny. Nyní se v jejím hledáčku objevil další populární youtuber. A ani na něm nenechala nit suchou.

Tentokrát ji namíchl dvaačtyřicetiletý youtuber Jaroslav Kovář, kterého takřka obvinila z podvodu! Ten na sebe upozornil akcí Jarda Gump, kdy chce pěšky projít celou republiku. Chtěl by tak upozornit na svůj projekt Správný pes, internetové kurzy na vycvičení psa, z nichž by část výtěžku měla jít na konto organizace Pomocné tlapky. Ta se zabývá výcvikem asistenčních psů. Jenže ve skutečnosti zatím Pomocným tlapkám neposlal ani korunu. A to přitom podle Sáry nejsou jeho kurzy nejlevnější a nelíbí se jí ani fakt, že shání peníze i na svůj pochod republikou.

Jeho podvodné chování, kdy všem lže a snaží se zneužívat dobrou věc, považuje za naprostý hyenismus a některé jeho kroky dokonce považuje za idiotské! Pomocné tlapky se potom od staršího youtubera distancovaly a přerušily s ním veškerou spolupráci. K celé situaci se již vyjádřil i Kovář. Ten přiznává, že na konto Pomocných tlapek dosud neposlal žádný příspěvek a společnost s ním také kvůli špatné komunikaci opravdu rozvázala spolupráci. Vše se ovšem podle něj odehrálo trochu jinak. Věříte více v této kauze Sáře nebo Kovářovi?

Na vyjádření Jaroslava Kováře se můžete podívat zde.


Přečtěte si také