Do koho se obula tentokrát?
Autor: facebook.com a youtube.com Do koho se obula tentokrát?

VIDEO: Naštvaná Fattyho holka brutálně zaútočila na známého youtubera:Je to hyena a podvodník!

Publikováno: 21.09.2016
Do koho se youtuberova přítelkyně Sára navezla tentokrát?
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Sára Holanová už dříve ukázala, že se, stejně jako její přítel FattyPillow, nebojí  od srdce říct, co si myslí. Už dříve rozbouřila internetové vody, když zaútočila na slavné youtubery kvůli tomu, že podporují množírny. Nyní se v jejím hledáčku objevil další populární youtuber. A ani na něm nenechala nit suchou.

Co Sáru tolik rozčílilo?

VIDEO: Fattyho holka sprostě útočí na Goga a ostatní youtubery! Nadává jim a obviňuje je z týrání. Co ji tak vytočilo?

Tentokrát ji namíchl dvaačtyřicetiletý youtuber Jaroslav Kovář, kterého takřka obvinila z podvodu! Ten na sebe upozornil akcí Jarda Gump, kdy chce pěšky projít celou republiku. Chtěl by tak upozornit na svůj projekt Správný pes, internetové kurzy na vycvičení psa, z nichž by část výtěžku měla jít na konto organizace Pomocné tlapky. Ta se zabývá výcvikem asistenčních psů. Jenže ve skutečnosti zatím Pomocným tlapkám neposlal ani korunu. A to přitom podle Sáry nejsou jeho kurzy nejlevnější a nelíbí se jí ani fakt, že shání peníze i na svůj pochod republikou.

Jeho podvodné chování, kdy všem lže a snaží se zneužívat dobrou věc, považuje za naprostý hyenismus a některé jeho kroky dokonce považuje za idiotské! Pomocné tlapky se potom od staršího youtubera distancovaly a přerušily s ním veškerou spolupráci. K celé situaci se již vyjádřil i Kovář. Ten přiznává, že na konto Pomocných tlapek dosud neposlal žádný příspěvek a společnost s ním také kvůli špatné komunikaci opravdu rozvázala spolupráci. Vše se ovšem podle něj odehrálo trochu jinak. Věříte více v této kauze Sáře nebo Kovářovi?

Na vyjádření Jaroslava Kováře se můžete podívat zde.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Fatty holka vs. Kovář

 

Jak byl na tom Fatty s holkama?

VIDEO: Fatty otevřeně o balení holek! "Upřímnej k nim může být jenom de*il!"

Vlada se vysmál ostatním youtuberům.

VIDEO: Youtuber Vláďa se brutálně vysmál Datlovi a Fattyho holce! Pořídil si psa a dal mu to nejdivnější jméno


reklama