Youtubeři

16. října 2019 13:36

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Ondra Vlček přiznal, proč nepřestane točit fake videa. Jeho trapné vysvětlení vás doslova zabolí

Už je to nějaký pátek, co nenáviděný youtuber Ondra Vlček sliboval, že přestane natáčet fake videa a začne dělat nějakou normální tvorbu. Svůj slib ale nesplnil a teď na to má geniální vysvětlení.

Moje mamka olízne věc, kterou nakreslím, Napsala mi zlá jeptiška anebo Kladivo vs. Nutella pod vodou. To je jenom několik témat videí, které natočil 22letý Ondra Vlček na svůj kanál poté, co sliboval, že už s podobnými videi přestane. Jenomže to tak úplně nedodržel. A jeho diváci se teď konečně dočkali vysvětlení, co se od té doby stalo.

Ondra přišel se snad nejblbější obhajobou svojí tvorby, s jakou mohl. Po boku svojí mamky začal vysvětlovat, že koho jeho videa baví, ten je bude sledovat. A že filmy jsou taky fake a nikdo to neřeší. To už snad ani nemůže myslet vážně a nemá cenu to komentovat. Dále řekl, že kostým divokého lva v jeho minulých videích na sobě měla jeho matka, a chtěl tak rozptýlit domněnky, že v něm byla jeho 13letá přítelkyně Veronika, na kterou údajně lidi kvůli tomu útočí na ulici.

No, těžko říct, kdo nakonec v kostýmu byl, maminky Ondry Vlčka je nám ale líto. Zatahovat do nenávisti na svoji osobu svoji mámu je naprosto nechutné. Přece jen nemůže za to, jakého má syna a jaké kraviny na internet natáčí. Ta se však hájí, že Ondrovi ráda s videi pomůže. No, jak by ne, přesto by měl mít samotný Vlček dost soudnosti na to, aby ji z toho vynechal.


Přečtěte si také