Youtubeři

5. února 2020 17:03

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Ondra Vlček přiznal, že s nezletilou přítelkyní plánují svatbu a děti! Už spolu měli sex?

Známý youtuber Ondra Vlček natočil nové video se svojí 14letou přítelkyní Veronikou. Hned nato ho ale okamžitě smazal.

Zdá se, že 23letému youtuberovi už opravdu hrabe. Ondra Vlček je po celém internetu známý tím, že veřejně přiznal, že chodí s 13letou přítelkyní, z čehož byla velká kauza. Po nějaké době začal dokonce natáčet společná videa s Veronikou a tvrdil, že spolu nic nemají. Jednou to bylo, že si počkají do Verčiných patnácti a že nedělají nic špatného. Podruhé to, že se měli rozejít, potřetí zase jiná verze. V nedávném videu potom Ondra řekl, že už nebude natáčet žádná trapná videa pro děti a že se chce přece jen posunout svojí tvorbou dál.

Když si ale dal zhruba měsíční pauzu, objevilo se na jeho kanále 1. února video s názvem GIRLFRIEND TAG S VERČOU, kde rozebírali to, jak se poznali, kdy se dali dohromady a jak dlouho už spolu chodí. Došlo taky na otázky kolem sexu, kdy otevřeně Veronika uvedla, že s youtuberem ještě nespala. Pak ale mluvili o společné budoucnosti, že se chtějí vzít a že by chtěli mít dvě děti. Dokonce Ondrova nezletilá přítelkyně říkala, že dřív děti nechtěla, ale do budoucna už si to dovede představit.

Není úplně jasné, proč video hned z internetu zmizelo. Každopádně už na něj stihli natočit reakční videa dva youtubeři. Tím pádem se na něj můžete podívat. Těžko říct, jestli se Ondra vyděsil, ale problém ve vztahu s o dost mladší holkou zřejmě nikdy vidět nebude.


Přečtěte si také