návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Ondra Vlček přiznal, že s nezletilou přítelkyní plánují svatbu a děti! Už spolu měli sex?

Známý youtuber Ondra Vlček natočil nové video se svojí 14letou přítelkyní Veronikou. Hned nato ho ale okamžitě smazal.
Vydáno: 05.02.2020
Ondra Vlček
Autor: Instagram.com/Ondra Vlček Ondra Vlček

Zdá se, že 23letému youtuberovi už opravdu hrabe. Ondra Vlček je po celém internetu známý tím, že veřejně přiznal, že chodí s 13letou přítelkyní, z čehož byla velká kauza. Po nějaké době začal dokonce natáčet společná videa s Veronikou a tvrdil, že spolu nic nemají. Jednou to bylo, že si počkají do Verčiných patnácti a že nedělají nic špatného. Podruhé to, že se měli rozejít, potřetí zase jiná verze. V nedávném videu potom Ondra řekl, že už nebude natáčet žádná trapná videa pro děti a že se chce přece jen posunout svojí tvorbou dál.

Když si ale dal zhruba měsíční pauzu, objevilo se na jeho kanále 1. února video s názvem GIRLFRIEND TAG S VERČOU, kde rozebírali to, jak se poznali, kdy se dali dohromady a jak dlouho už spolu chodí. Došlo taky na otázky kolem sexu, kdy otevřeně Veronika uvedla, že s youtuberem ještě nespala. Pak ale mluvili o společné budoucnosti, že se chtějí vzít a že by chtěli mít dvě děti. Dokonce Ondrova nezletilá přítelkyně říkala, že dřív děti nechtěla, ale do budoucna už si to dovede představit.

Není úplně jasné, proč video hned z internetu zmizelo. Každopádně už na něj stihli natočit reakční videa dva youtubeři. Tím pádem se na něj můžete podívat. Těžko říct, jestli se Ondra vyděsil, ale problém ve vztahu s o dost mladší holkou zřejmě nikdy vidět nebude.

 

 
Článek je zařazen v: Veronika Kohlová , Ondra Vlček , youtuber , Vlček , 13letá přítelkyně , Ondravo přítelkyně

reklama