Youtubeři

24. května 2016 13:59

redakce Prima Lajk

VIDEO: Otevřená zpověď youtubera Kovyho! Proč fanouškům tají své jméno?

Známý youtuber se rozpovídal o svém největším tajemství i zákulisí natáčení. Jak dlouho trvá výběr a natočení jednoho videa?

Kovy už patří několik let mezi populární youtubery, který své fanoušky baví například svými skeči či parodiemi na známé písničky. I přes velkou oblíbenost však svým fanouškům i přes nespočet otázek vždy odmítal prozradit své pravé jméno. Je to snad kvůli tomu, že se chce od své tvorby přece jen malinko distancovat? To podle Kovyho rozhodně nehrozí.

V rozhovoru pro pořad DVTV prozradil, že i když na YouTube zveřejňuje hodně informací ze svého života, pořád si v některých věcech rád udržuje odstup. A jméno je jednou ze soukromých věcí, kterou by si ještě rád nechal pro sebe. Od své tvorby se pak rozhodně distancovat nechce. Jen se snaží kvůli soukromí oddělit osobní identitu od té internetové.

V interview však toho na sebe práskl mnohem víc. Svěřil se tak například, že příprava a tvorba jednoho videa mu i se psaním scénáře zabere 12–15 hodin. Zabírá mu tak v podstatě většinu volného času. Dále se pak rozpovídal o tom, kolik youtuberů se podle něj u nás dokáže uživit a kam by se měla tuzemská scéna vyvíjet.

Na celý rozhovor se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také