Youtubeři

11. července 2017 13:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: PeeetaaaTV sprostě nadává dívkám ze smrtelné nehody v přímém přenosu! Za smrt si prý může holka sama! Není už tohle moc?

Není tohle už opravdu trochu moc?

Celou republiku před několika dny zasáhla tragická nehoda dvou mladých dívek na Mostecku, kdy v autě po riskantní jízdě zemřela jedenadvacetiletá řidička a její mladší spolujezdkyně je se zraněními stále v nemocnici. Smrtelná nehoda vyvolala velkou diskuzi hlavně kvůli tomu, že holky svou zběsilou jízdu streamovaly na Facebook a lidé tak mohli vidět tragédii v přímém přenosu.

Případ vyvolal velkou debatu a vlnu soucitu po celém internetu. Nyní se rozhodl k nehodě vyjádřit také věčný provokatér a tvůrce reakčních videí PeeetaaaTV. A jeho drsný názor mnozí asi opravdu neuslyší rádi.

Známý youtuber totiž přiznává, že nechápe vlnu soucitu, která se na adresu dívek na internetu spustila. Holka za volantem si totiž podle něj může za svou smrt kvůli neuváženému jednání a riskování za volantem sama. Dívky podle něj vůbec nepřemýšlely a na adresu obou slečen dokonce nešetří opravdu sprostými slovy! Neodpustí si pak dokonce ani několik opravdu cynických a pro mnohé krajně nevhodných narážek. Peeetaaa si prostě zase nebere servítky a jeho video už zase vyvolává velké diskuze. Co si o jeho drsném názoru myslíte vy? Není už podobné navážení malinko přes čáru?


Přečtěte si také