VIDEO: PewDiePie byl sprostě nařčen ze spojení s ISIS! Přišel o účet na Twitteru a smazal si…

Něco takového nejslavnější světový youtuber opravdu nečekal!

Na tento týden asi švédský youtuber PewDiePie jen tak nezapomene. Došla mu totiž tak trochu trpělivost se sociální sítí Twitter a jejich systémem ověření. Modrý obrázek s ověřovacím háčkem, podle něhož poznáte pravý profil uživatele, podle něj vůbec nefunguje a měl z něho už slušný bolehlav. Přišlo mu naprosto zbytečné a rozhodl se sám toto ověření smazat. Jenže to, co poté následovalo, rozhodně nečekal.

Jen o pár hodin později totiž na Twitteru účet Sky News informoval o tom, že se PewDiePie přidal k teroristickému Islámskému státu! Jednalo se však samozřejmě o lež a podvrh, za kterým stál paradoxně právě falešný účet. I přesto na zprávu mnoho fanoušků vyděšeně reagovalo. Internetové hvězdě pak přišla celá situace tak úsměvná, že o ní vtipkoval na svém účtu. To ovšem neměl dělat.

Někteří vzali tento vtípek vážně a on kvůli tomu dokonce na pár hodin přišel o svůj účet. Ten mu sice Twitter po vysvětlení za pár hodin zase obnovil, Felix Kjellberg se ale utvrdil ve svém názoru a k systému ověření se už nevrátí. Místo toho přešel na vlastní formu ověření. Snad tedy tento nechutný vtípek hodí brzy za hlavu.


Přečtěte si také