Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Pikantní zpověď Samuela Samake z LIKE HOUSE 2! Jakou nejdivnější věcí si vydělal peníze?

MilanR. Publikováno: 22.10.2021
Co dělá známý tiktoker hned po probuzení? A jakou část svého těla má nejradši? To vše prozradil Samuel Samake v pikantním rozhovoru.
Samuel Samake.
Samuel Samake
Samuel Samake je mladá tiktokerská hvězda, která má na svém profilu na podzim roku 2021 téměř 500... Přečíst celé

reklama

Už v pondělí 25. října se můžete těšit na start druhé řady vaši oblíbené LIKE HOUSE, která se tentokrát přesune na obrazovky nového reality kanálu Prima SHOW. Kromě záběrů a ochutnávek ze samotného pořadu pro vás ale máme na stránkách Prima Pauzy připravenou  také slušnou várku bonusového materiálu, kterou v televizi rozhodně neuvidíte. Najdete zde momenty influencerů před balením do vily, sestřih nejlepších momentů z první řady či pikantní zpovědi jednotlivých účastníků.

Jedním z nich je i velmi populární tiktoker Samuel Samake, který má na svém profilu přes 480 tisíc sledujících a z jeho videí je vidět, že je to velký pohodář a vtipálek, jemuž není žádná sranda cizí. I proto se neštítil menšího rozhovoru plného pikantních otázek, na něž se Samuel nebál odpovědět hezky bez obalu. A hlavně s nadhledem! Co divného už udělal pro peníze? Jakou divnou část svého těla má nejradši? Jaký největší průser udělal v pubertě? To vše se dozvíte ve vtipném bonusovém videu!

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!

Písně youtubera Freescoota.

VIDEO: 5 nejznámějších songů Freescoota z LIKE HOUSE 2! Čím youtuber dobýval internet?

Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.

GALERIE: Influencer Tadeáš Kuběnka provokuje hejtry odvážnými fotkami. Proč se přihlásil do LIKE HOUSE 2?

reklama