návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Polozapomenutý zpěvák Miro Šmajda vydal hejt na všechny youtubery! Směje se mu za něj celý internet

Bývalá rocková hvězdička Miro Šmajda si chtěla drsně postěžovat na moderní dobu. Místo toho je ale všem pro smích.
Vydáno: 16.10.2018
Miro Šmajda a song Youtuberi. 1
Autor: YouTube.com/Miro Šmajda Miro Šmajda a song Youtuberi. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miro Šmajda je slovenský zpěvák, který měl před lety docela hezky rozjetou kariéru a jako vlasatý rocker byl idolem mnoha puberťaček. V posledních letech se ovšem za ním zavřela voda a pro mnohé už pomalu upadl do zapomnění. A proto se Šmajda rozhodl, že o sobě dá opět hlasitě vědět a napsal pořádně rockový song o tématu, jež ho aktuálně hodně pálí. Opřel se proto do aktuální virtuální doby a zejména do youtuberů.

V songu Youtuberi si tedy rozhodl postesknout nad tím, jak nechápe, že idolem dnešních dětí nejsou žádní hrdinové, zpěváci či sportovci, ale právě youtubeři. Což jsou podle jeho textu lidé, kteří vůbec nic neudělali a neznají práci a dřinu. A vlastně se zdá, že celou aktuální virtuální éru příliš nepobírá. Jeho jednoduchý text ovšem vyvolal asi jiné reakce než čekal. Většině lidem je totiž pro smích.

Prakticky nikdo v komentářích ho totiž za song nechválí, videoklip má na YouTube přes 10 tisíc “dislajků“, což je oproti pouhým 3 tisícům palcům nahoru malinko smutný rozdíl. Právě v komentářích pak sklízí největší posměch a to (ne)překvapivě právě od youtuberů, které měla původně asi píseň naštvat. Místo toho je ale spíš hodně pobavila. Poukazují např. vtipně na fakt, že je o činech či dřině poučuje zrovna člověk, který je známý jen účinkováním v televizní reality show.

A ještě mnohem vtipnější je pro ně fakt, že Šmajda svůj hejt na YouTube zveřejnil právě na YouTube. „Krásná písnička a pravdivá, fakt se ti to povedlo. Nevím, co na to nejdřív napsat... Nemá myslím smysl to rozebírat! Proto jsi to vydal na YouTtube, že? Dává smysl! Aspoň jsme se tu všichni pobavili díky tomuhle tvýmu ‘počinu‘,“ napsal např. youtuber Tary.  A ostatní lidé s nimi v komentářích souhlasí. O žádný hit se navíc dle všeho nejedná, klip má totiž za 14 dní “pouhých“ 140 tisíc zhlédnutí. A to dají slavní youtubeři se svými videi s prstem v nose. Šmajdovi se zkrátka toto rýpnutí do moderního trendu příliš nepovedlo a zřejmě na sebe neupozornil tak, jak chtěl. Nebo snad s jeho názorem souhlasíte?

 

 

Expl0ited útočí na Taryho. 1

VIDEO: Slavný slovenský youtuber útočí na Taryho! Internetová hvězda prý kazí děti a je…

Aik a Johanka odcházejí z Čech. 1

YouTube News: Slavný youtuberský pár odchází z Čech! Exkluzivně nám řekli, proč už zde nemůžou být!

Článek je zařazen v: Miro Šmajda , zpěvák , song , youtubeři , hejt , pro smích , Tary