VIDEO: Pravda o zdravotním stavu FattyPillowa! Youtuber prozradil, jak dopadly výsledky jeho testů

Slavný streamer a youtuber konečně prozradil, co stálo za jeho zdravotními problémy.

Jsou to dva týdny, co se slavný youtuber FattyPillow přiznal fanouškům ke svým zdravotním problémům. Internetová hvězda musela řešit nečekané střevní a žaludeční problémy, kdy trpěl šíleným průjmy, pocity zvracení a neměl vůbec chuť k jídlu. Nepomáhala mu ani předepsaná antibiotika, kvůli vysílení organismu musel dokonce na kapačky a nakonec podstoupil své dvě nejobávanější vyšetření, gastroskopii a kolonoskopii. Kvůli rodinné anamnéze, kdy jeho otec zemřel na rakovinu tlustého střeva, zkrátka chtěli mít lékaři i youtuber naprostou jistotu, že za jeho problémy není nic vážného. A nyní si mohou jeho fanoušci nejspíš definitivně oddechnout.

Youtuber ve svém téměř hodinovém videu naštěstí přiznává, že vyšetření nic závažného nenašla a Fatty je podle všeho, až na svou obezitu, zcela zdravý. I když přiznává, že např. na některé výsledky ještě stále čeká. Ve videu pak své problémy popisuje do opravdu nejmenšího detailu a o všech vyšetřeních mluví totálně bez obalu. Chce tak dát svým příznivcům najevo, že na tom není špatného a v případě zdravotních komplikací by se jich rozhodně neměli bát.

A jak je na tom tedy nyní s průjmy a dalšími problémy? Ty prý po dvou dnech po vyšetření jako zázrakem přestaly. Za všechno zkrátka nejspíš mohl stres, strach a Fattyho psychika. Jakmile si řekl, že je zdravý a nic mu není, vše bylo najednou v pořádku. Tak doufejme, že podobné trable už FattyPillow řešit nebude.


Přečtěte si také