Youtubeři

25. srpna 2020 18:33

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Psychopat Bejr klesl na dno! Youtuber se snaží vydělávat na polonahé bezdomovkyní

Aleš Bejr už evidentně neví, jak by diváky zaujal. Proto se zaměřují na cvičení s bezdomovkyní Mončou.

Ta ale není zdaleka tak oblíbená diváky jako býval kdysi Majsner. Od té doby, co slavný bezdomovec zemřel, už nejsou jeho videa to, co dřív. To si myslí i většina fanoušků. Jeho legendární dovolené s Majsnerem se zapsaly do povědomí českého internetu. Psychopat Bejr se teď zřejmě snaží najít novou hvězdu svého youtube kanálu, protože začal natáčet poměrně hodně videí s Monikou, která se dlouhodobě rozchází a zase dává dohromady s Liborem ze stanového městečka.

Bejr začal natáčet také hromadu cvičících videí a právě z Moniky se rozhodl udělat novou fitness hvězdu. A proto jí na videích ukazuje, jakým způsobem má správně provádět cviky. Monika prý nedávno přestala pít alkohol, snaží se jíst zdravě a do toho provádí cvičení, s kterým jí Bejr pomáhá. Jenže nebyl by to asi on, kdyby se na tom nesnažil co nejvíc vydělat. Takže se snaží různými cestami přilákat pozornost. Nevíme, co mu asi přesně běží hlavou, když ukazuje divákům polonahou bezdomovkyni ve spodním prádle, jak cvičí.

Možná si myslí, že takhle diváky „získá“ a oni mu přispějí na jeho Patreon. Tam začal sdílet právě videa ohledně cvičení a posilování. Když už teď láká na svém Patreonu na svlečenou cvičící bezdomovkyni, vážně už těžko předvídat, co bude následovat…


Přečtěte si také