reklama

reklama

Psychopat Bejr - smrt bezdomovce 1
Autor: YouTube.com/Psychopat Bejr Psychopat Bejr - smrt bezdomovce 1

VIDEO: Psychopat Bejr končí?! Proč už prý neuvidíme na YouTube jeho kontroverzní kanál?

Publikováno: 04.03.2019
Psychopat Bejr v živém přenosu prohlásil, že mu příští týden smažou YouTube kanál s více než 167 tisíci odběrateli.
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Aleš Bejr (41) zřejmě končí na YouTube. Prohlásil to v nejnovějším streamu, který provedl na kanále své ženy Angi Bejrové, protože už prý na původním kanále nemůže provést ani živý přenos. „Kanál Psychopat Bejr bohužel končí,“ řekl na začátku vysílání. Na kanále Psychopat Bejr, který už má nyní přes 167 tisíc odběratelů a kam doteď natáčel životní příběhy bezdomovců, už má 3 striky. To je v rozporu s pokyny pro YouTube komunitu a účet mu bude příští týden vymazán.

Zatím to ale Bejrovi nikdo moc nevěří vzhledem k tomu, kolik „džouků“ už na diváky v minulosti udělal. Psychopat se ale tvářil naprosto vážně a řekl, že fanoušci uvidí sami. Dál pak vysvětloval, že je to všechno kvůli youtuberovi Pí Símu, který mu měl soustavně škodit a nahlašovat videa. Tak či tak, nahlašování videí pro porušení pravidel je často oblíbeným koníčkem sledujících. Když uvážíme, kolikrát Bejr pravidla porušil a dělal si srandu z opilého a ve výkalech se válejícího bezdomovce Majsnera, asi to nikoho nepřekvapí.

Fatty maže svá videa. 1

VIDEO: Fattyho drsný pád! Slavný youtuber smazal většinu svých videí. Blíží se snad jeho konec?

ViralBrothers končí? 1

VIDEO: Konec ViralBrothers!? Nejslavnějším českým youtuberům mažou videa. Proč už je na YouTube neuvidíme?

Ať už v tom má prsty jiný youtuber, nebo Bejrovo obecenstvo, kanál Psychopat Bejr má YouTube smazat příští pátek a jeho videa pak už neuvidíme. Vrátit se a natáčet na novém kanále je totiž nemožné, což už se několikrát potvrdilo i v případě bývalého influencera MikeJePana.

 

reklama