návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Konec ViralBrothers!? Nejslavnějším českým youtuberům mažou videa. Proč už je na YouTube neuvidíme?

Opravdu se musíme navždy rozloučit s nejúspěšnějším českým kanálem na YouTube?
Vydáno: 11.02.2019
ViralBrothers končí? 1
Autor: YouTube.com/ViralBrothers ViralBrothers končí? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvojici vtipálků ViralBrothers znají i lidé, kteří tuzemský youtuberský rybníček jinak vůbec nesledují. Erik Meldik a Čeněk Stýblo totiž se svými brutálními pranky, debilními kecy a dalšími šílenými videi dobyli celý svět a jejich největší virální hity mají i několik desítek milionů zhlédnutí. A díky popularitě v zahraničí se mohou pochlubit přes 2,7 miliony odběrateli, což z nich dělá bezkonkurenčně nejúspěšnější český kanál. Jenže to už bude možná brzy minulostí. ViralBrothers totiž zvoní umíráček a vaz jim překvapivě zlomí samotný YouTube.

Právě ten jim totiž poslal před pár dny upozornění, že smazal jedno z jejich úspěšných Revenge videí kvůli tomu, že nesplňuje zásady YouTube komunity. Ve videu totiž vyvolávají ve své oběti pocit, že je ve fyzickém nebezpečí, a mohou způsobit újmu i dětem. Toto pravidlo patří do nových podmínek populární služby, které ovšem YouTube vztahuje i na několik let stará videa, i když tenkrát byla natočena podle pravidel. Pokud pak bude na kanálu nalezeno více podobných pranků, YouTube může slavný kanál nekompromisně smazat.

V reálu to pak podle youtuberské dvojice znamená, že bude s největší pravděpodobností jejich kanál brzy smazán. Jejich videa a pranky byly totiž vždy na extrému, jenž nyní YouTube potlačuje, postaveny. Díky tomu si ostatně hoši vybudovali světovou popularitu. Jenže nyní jim internetový gigant jde po krku a po demonetizaci videí či jejich znepřístupnění do 18 let přišel s další tvrdou ránou.

Erik s Čeňkem pak neskrývají rozčarování a tento krok považují za cenzuru a definitivní konec svobody na YouTube. Svá slavná videa ovšem mazat nehodlají, místo toho raději dvojice založila druhý kanál, na který budou dávat svou nadcházející velkou show. Jestli ovšem ani ta kvůli YouTube neuspěje, znamená to podle Čeňka s Erikem definitivní konec ViralBrothers.

 

ViralBrothers jsou zpátky! 1

VIDEO: ViralBrothers se vrací! Legendární dvojice po letech útočí s novým smrtícím prankem. Co chystají dál?

Jak se jeho syn jmenuje?

FOTO: Potomek Viralbrothers je na světě a má nejvíc cool jméno! Nejslavnější youtuberské dítě se jmenuje...

Článek je zařazen v: ViralBrothers , youtubeři , konec , Erik Meldik , Čeněk Stýblo , YouTube , mazání videí , pranky , nový kanál