návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: ViralBrothers se vrací! Legendární dvojice po letech útočí s novým smrtícím prankem. Co chystají dál?

Nejslavnější čeští youtubeři Erik Meldik a Čeněk Stýblo se po dlouhé odmlce konečně vrací na scénu s dalším drsným videem!
Vydáno: 14.05.2018
ViralBrothers jsou zpátky! 1
ViralBrothers jsou zpátky! 1 Autor: YouTube.com/ViralBrothers
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dnes už legendární českou dvojici ViralBrothers snad nemusím nikomu představovat. Známá dvojice Erik Meldik a Čeněk Stýblo svými drsnými pranky či sérií Debilní kecy nedobyla pouze Českou republiku, ale v podstatě celý svět a díky tomu se mohou pochlubit více než 2 miliony a 700 tisíci odběrateli. A jsou tak stále nejslavnějšími českými youtubery. Jenže před dvěma lety tato superúspěšná dvojka v podstatě skončila a hoši se začali věnovat rodině i jiným výnosným internetovým projektům. Nyní jsou však podle všeho konečně zpátky a po více než dvou letech natočili nové parádní video!

V něm se snaží Erik s Čeňkem ve vtipné historce vysvětlit, proč v minulých letech nevydali žádné video. Přišli tak s vtipným kouskem o nepovedeném vtipném pranku, během něhož Čeněk umřel. Nebo ne? A výsledek musí potěšit asi každého jejich fanouška u nás i v zahraničí. Na konci videa pak dávají jasně najevo, že jsou opravdu zpátky. A protože už jsou pranky tak trochu mrtvé, možná pro nás chystají zase něco jiného. A v jejich případě se necháme rádi překvapit.

 

 

Jak tohle dopadne?

VIDEO: Takhle se rodí youtuberské dítě! Potomek Viralbrothers se bude jmenovat podle postavy ze Star Wars...

Kdo je nejvlivnější osobností na sociálních sítích?

GALERIE: Tohle je 77 nejvlivnějších lidí českého internetu! Vyhrál Král, Teri nebo ViralBrothers?

Článek je zařazen v: ViralBrothers , youtubeři , Erik Meldik , Čeněk Stýblo , návrat , prank