Youtubeři

21. prosince 2017 16:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Psychopat Bejr konečně ukázal, kvůli čemu zatkli Majsnera v Emirátech. Tyto záběry ztrapňují celé Česko!

Co všechno nechvalně proslulý bezdomovec provedl? A je stále ve vězení?

Youtuberský rybníček prožívá v posledních dnech zase menší skandál. Známý provokatér Psychopat Bejr vzal na dovolenou do Abu Dhabi svého věčného kumpána a bezdomovce Miroslava Švandu alias Majsnera a společně zde dělali svým chováním ostudu prakticky celé České republice. Bezdomovec byl věčně opilý, řval na lidi a pil na veřejnosti, i když je to v Emirátech zakázané.

To všechno za Bejrovy tiché podpory, jež měl z Majsnerova skandálního chování samozřejmě sledovanost. Jenže bezdomovec na své ostudné chování nakonec krutě doplatil a po jedné ze svých eskapád byl nakonec zatčen a hrozilo mu i několik měsíců vězení! A Psychopat Bejr nyní část okolo Majsnerova zatčení fanouškům konečně ukázal.

Tedy on z ní ukázal vlastně jen střípky. K incidentu totiž došlo na letišti před odletem, kdy se Aleš snažil totálně opilého Majsnera dostat do letadla. Ten se ovšem nemohl hnout a usnul na chodníku před letištěm. Bylo tedy jen otázkou minut, než si ho zde všimne policie. Když už se ale zdálo, že je Psychopat přemluví k tomu, aby pustili Majsnera do letadla, tak se ovšem opilý muž rozčílil a jednoho z policistů prý napadl. Tuto situaci však youtuber logicky nenatočil. Policisté tak bezdomovce zadrželi a Aleš Bejr letěl domů sám.

A jak to vypadá s Majsnerem nyní. Kupodivu se stal zázrak a podle informací serveru Expres.cz už je Majsner po 14 dnech v arabské base zase zpátky na pardubických ulicích. „Usoudili, že čtrnáct dní bylo dostačujících, a pustili ho dříve. Měl štěstí, má ale deset let zákaz vstupu do země,“ řekl Bejr webu Expres.cz. Během procesu ale prý své zástupkyni řekl, že svého nelituje. Ten člověk asi opravdu netuší, jaké měl štěstí. Tedy pokud se přeci jen neukáže, jak si někteří z nás myslí, že si z nás Bejr dělá tak trochu srandu. I tak vám z Bejrových záběrů bude velmi smutno.


Přečtěte si také