VIDEO: Psychopat Bejr se vyjádřil k útoku plynem na Clash of the Stars! Vážně za tím stál on?

Vážně stojí známý provokatér Aleš Bejr za kontroverzním ukončením tiskové konference Clash of the Stars?

Další galavečer zápasnické akce Clash of the Stars čeká milovníky bizáru už tuto sobotu, ještě před samotnou akcí ovšem žije organizace zcela jiným skandálem. Nedělní finální tiskovou konferenci v pražském Duplexu totiž někdo přerušil neznámou látkou, pravděpodobně pepřákem či slzným plynem. Všichni účastníci tiskovky začali během krátké chvíle kašlat, začalo se jim špatně dýchat a museli odejít z budovy. Celá akce byla posléze zrušena. Nikdo zatím neví, co přesně se stalo, i přesto si většina lidí včetně samotné organizace snadno našla hlavního podezřelého – Psychopata Bejra.

Právě ten se totiž během večera dostal do dalšího konfliktu s jedním z majitelů organizace Tomášem Linh Le Sym a posléze si s ním domluvil zápas v malé kleci. Jenže v době, kdy byl prostor zamořen neznámým plynem, se na scéně objevil právě Bejr v plynové masce a dělal si z celé situaci legraci do doby, než ho vyvedla ochranka. A právě kvůli plynové masce i Bejrovým typickým provokacím měla hned spousta lidí jasno. Svůj názor si evidentně udělali i v Clash of the Stars, která rozváže s Bejrem veškerou spolupráci, pokud se prokáže jeho vina. „Bylo to přes čáru, rezolutně se od toho distancujeme a odsuzujeme to. Ať to udělal kdokoliv, tak to přehnal,“ říká Le Sy v oficiálním vyjádření.

K celé kauze se nyní vyjádřil i Bejr a odmítá vinu. Od útoku se razantně distancuje a podobné jednání hluboce odsuzuje. Plynovou masku měl u sebe z toho důvodu, že zkrátka dostal menší avízo a zároveň měl i tušení, že by se mohlo po nedávném útoku Tadeáše Veselého pepřákem odehrát něco podobného. Když tedy tato situace přišla, byl vybaven, a jak už je jeho dobrým zvykem, dokázal poté na pódiu improvizovat a využít situace. Moc lidí kromě jeho skalních fanoušků mu to ale pořád nevěří, a tak trvá na detailním vyšetření celé události, aby se prokázala jeho nevina.

Do té doby dostal ovšem zákaz účastnit se akcí Clash of the Stars a nebude moci u ringu v sobotu podporovat ani svého kamaráda Aleše Olejníka. Než se situace prošetří, padá i Bejrův zápas s Le Sym. Je pak otázkou, zda se jeho spolupráce s organizací vůbec někdy obnoví. Věříte youtuberovu vyjádření, nebo za útokem stál podle vás přece jen on?


Přečtěte si také