VIDEO: Ostuda v Clash of the Stars! Zbabělec Tadeáš Veselý nastříkal svému rivalovi do očí pepřák!

Nenáviděný rádoby influencer zvládl během další konfrontace s youtuberem Faynem klesnout na ještě větší dno, než je u něj obvyklé.

Čtvrtý zápasnický galavečer Clash of the Stars čeká fanoušky bizáru už v sobotu 11. března. Jedním z nejvyhrocenějších zápasů bude jistě duel youtubera Fayneho s nenáviděným rádoby influencerem a „gangsterem“ Tadeášem Veselým. Ten je hejtovanou postavičkou Clash of the Stars už od prvního zápasnického večera.

Provokatér, který proslul spoluprácí s TVTwixx, si hraje na velkého drsňáka a všechny štve svým extrémně arogantním jednáním a nepochopitelnými výstupy, které často nemají ve slušné společnosti co dělat. To, co ovšem předvedl ve čtvrtek během předzápasového rozhovoru B4THECLASH, naštvalo doběla nejen Fayneho, ale prakticky všechny diváky.

Atmosféra mezi oběma rivaly byla vyostřená už od prvních vteřin. Ostatně ještě aby ne, když tento fight bude pro oba evidentně dost osobní. Influenceři do sebe už totiž delší dobu ryjí na sociálních sítích a situace byla velmi napjatá poté, co se Tadeáš začal navážet do Fayneho rodiny a malého dítěte. Za svá slova se sice Veselý na tiskovce Clash of the Stars omluvil, později ovšem opět začal Fayneho slovně napadat a zdá se, že svou omluvu nemyslel moc vážně.

Miroslav „Fayne“ Loner přinesl svému sokovi na počátek rozhovoru klaunský nos, aby mu dal jasně najevo, co si o něm myslí. Veselý mu ale odpověděl fackou a málem mezi nimi došlo k rvačce. Tím ovšem jejich „brikule“ neskončily. Jen o chvíli později se totiž dostali do další hádky, po níž vytáhl zbabělý Tadeáš Veselý pepřový sprej a nastříkal ho Faynemu do očí. Youtuber zůstal v šoku a nemohl příliš mluvit, zatímco rádoby drsňák s pepřákem nadále provokoval. Když už se zdálo, že se situace uklidnila, tak Veselý své neomluvitelné chování zopakoval a dal youtuberovi do očí další dávku. Poté došlo k další potyčce a následně bylo živé vysílání přerušeno.

Po něm už se zúčastnil rozhovoru pouze Fayne, Tadeáš Veselý byl totiž mezitím ze studia vyhozen. Lidé pak nemají pro jeho ostudné chování žádnou omluvu, na internetu se množí nadávky na Tadeášovu adresu a všichni doufají, že ho Fayne v ringu seřeže. Mnozí pak také nechápou reakci ochranky, která směšnému „gangsterovi“ nesebrala pepřák už po prvním napadení. Moderátor a tvář Clash of the Stars Tomáš Linh Le Sy mohl taky podle kritiků reagovat lépe. Diváci zápasnické akce už ale našli své úhlavního nepřítele a Tadeáš Veselý bude po této zbabělosti hledat fanoušky opravdu těžko. O jednom z nejočekávanějších a nejemotivnějších fightů celého večera je nicméně jasno.


Přečtěte si také