VIDEO: V Clash of the Stars se porve hvězda Instagramu a dojde na sexy dívčí bitku. Proč jsou fandové zklamáni?

Zápasnická organizace Clash of the Stars oznámila aktéry jejich nadcházejícího večera. Proč jsou ale příznivci nespokojeni?

Fanoušci bizáru se konečně dočkali. Čím dál více populární zápasnická organizace Clash of the Stars po týdnech mlčení během úterý v pražském Duplexu konečně odhalila, kdo se utká v ringu během jejich už čtvrtého galavečera, který proběhne 11. března v pražském O2 Universum. A i když se spousta lidí Clash of the Stars posmívá a berou ho jako šílenost, co nemá s MMA zápasy nic společného, stejně se samotná událost těší velké oblibě a organizace nabírá na popularitě.

Od čtvrtého galavečera pak fanoušci čekali opravdu velké věci. Přítel Shopaholicadel, FregamerCz, se měl utkat s kontroverzním Klukem s kamením, youtuber Freescoot se těšil na vyřízení účtů s bývalým kamarádem Dannym z TVTwixx a spekulovalo se o velkém fightu Datla s Psychopatem Bejrem. Jenže na žádnou z těchto očekávaných bitek nakonec nedojde a finální sestava nabízí mnoho překvapení.

Hlavním zápas večera tak nakonec obstará hvězda reality show Kryštof Novák, který se utká s jedním z nejsledovanějších Čechů na Instagramu, velkým propagátorem crosffitu Tomášem Chlupem. Youtuber Freescoot nakonec změří síly s další hvězdičkou z reality show, Nathanem, vítěz zápasu nad Psychopatem Bejrem, Filip Grznár, se vrátí do klece porvat se Slovákem Pagym a věčný provokatér z Clash of the Stars Tadeáš Veselý bude bojovat s youtuberem Faynem.

Čekají nás ale i dvě dost bizarní novinky. Tou první je zápas „všichni proti všem“, v němž se proti sobě utkají tři bojovníci a vítězem může být samozřejmě jen jeden z nich. Těmi zápasníky pak budou bizarní osobnosti sociálních sítí – Matouš Kaluba, MaxGreen a samozřejmě zde nesmí chybět ani Kluk s kamením. Neobvyklý pak bude i ženský zápas „2 na 2“, v němž se do ringu postaví rovnou čtyři sexy holky. Za tým OnlyFans zde budou bojovat Slovenky Inked Dory a Karina Pedro, za TikTok pak mladé krásky Denisa Ryndová a Kristel Shine z druhé řady reality show LIKE HOUSE.

I přes řadu novinek však fanoušci na sítích neskrývají své zklamání. Po třech úspěšných galavečerech zkrátka čekali větší show. Stěžují si, že většina zápasníků je nudná i prakticky neznámá a největší kritiku schytávají organizátoři za hlavní zápas, který u mnohých zaostal za očekáváním. Po Datlovi, Bejrovi či Freescootovi jsme podle kritiků dostali jména, která nikdo nezná a nikomu nic neříkají. A to i přesto, že crossfitera Tomáše Chlupa sleduje na Instagramu téměř milion a půl lidí.

„Nejhorší je hlavní zápas. Já vím, že je dobrý divákům nabídnout i sportovně dobrý zápasy. Ale pro sport můžeme fakt jet za stejné peníze na Oktagon nebo jinam,“ píše na Instagramu jeden z diskutujících, kterému se nelíbí odklon od bizárů. „Já myslel, že to má být postavený na bizáru a show. Tohle je nuda,“ píše další. Jiní si zase myslí, že si měli organizátoři dát s dalším večerem klidně i více času a sehnat lidi, kteří udělají show a někdo je zná. Souhlasíte s nimi?


Přečtěte si také