Kristal Shine a kamarádka Denisa Ryndová.
Autor: Instagram.com/Kristal_shine Kristal Shine a kamarádka Denisa Ryndová.

VIDEO: V Clash of the Stars se porve hvězda Instagramu a dojde na sexy dívčí bitku. Proč jsou fandové zklamáni?

MilanR. Publikováno: 01.02.2023
Zápasnická organizace Clash of the Stars oznámila aktéry jejich nadcházejícího večera. Proč jsou ale příznivci nespokojeni?
Tiktokerka Kristal Shine.
Kristal Shine
Kristal Shine, vlastním jménem Kristýna, je mladou tiktokerkou a influencerkou slovenského původu,... Přečíst celé

reklama

Fanoušci bizáru se konečně dočkali. Čím dál více populární zápasnická organizace Clash of the Stars po týdnech mlčení během úterý v pražském Duplexu konečně odhalila, kdo se utká v ringu během jejich už čtvrtého galavečera, který proběhne 11. března v pražském O2 Universum. A i když se spousta lidí Clash of the Stars posmívá a berou ho jako šílenost, co nemá s MMA zápasy nic společného, stejně se samotná událost těší velké oblibě a organizace nabírá na popularitě.

Od čtvrtého galavečera pak fanoušci čekali opravdu velké věci. Přítel Shopaholicadel, FregamerCz, se měl utkat s kontroverzním Klukem s kamením, youtuber Freescoot se těšil na vyřízení účtů s bývalým kamarádem Dannym z TVTwixx a spekulovalo se o velkém fightu Datla s Psychopatem Bejrem. Jenže na žádnou z těchto očekávaných bitek nakonec nedojde a finální sestava nabízí mnoho překvapení.

Psychopat Bejr vyzval Datla k zápasu.

VIDEO: Psychopat Bejr vyzval Datla k zápasu v Clash of the Stars! Opravdu za to může youtuberova nevěra?

Hlavním zápas večera tak nakonec obstará hvězda reality show Kryštof Novák, který se utká s jedním z nejsledovanějších Čechů na Instagramu, velkým propagátorem crosffitu Tomášem Chlupem. Youtuber Freescoot nakonec změří síly s další hvězdičkou z reality show, Nathanem, vítěz zápasu nad Psychopatem Bejrem, Filip Grznár, se vrátí do klece porvat se Slovákem Pagym a věčný provokatér z Clash of the Stars Tadeáš Veselý bude bojovat s youtuberem Faynem.

Čekají nás ale i dvě dost bizarní novinky. Tou první je zápas „všichni proti všem“, v němž se proti sobě utkají tři bojovníci a vítězem může být samozřejmě jen jeden z nich. Těmi zápasníky pak budou bizarní osobnosti sociálních sítí – Matouš Kaluba, MaxGreen a samozřejmě zde nesmí chybět ani Kluk s kamením. Neobvyklý pak bude i ženský zápas „2 na 2“, v němž se do ringu postaví rovnou čtyři sexy holky. Za tým OnlyFans zde budou bojovat Slovenky Inked Dory a Karina Pedro, za TikTok pak mladé krásky Denisa Ryndová a Kristel Shine z druhé řady reality show LIKE HOUSE.

 

 

I přes řadu novinek však fanoušci na sítích neskrývají své zklamání. Po třech úspěšných galavečerech zkrátka čekali větší show. Stěžují si, že většina zápasníků je nudná i prakticky neznámá a největší kritiku schytávají organizátoři za hlavní zápas, který u mnohých zaostal za očekáváním. Po Datlovi, Bejrovi či Freescootovi jsme podle kritiků dostali jména, která nikdo nezná a nikomu nic neříkají. A to i přesto, že crossfitera Tomáše Chlupa sleduje na Instagramu téměř milion a půl lidí.

„Nejhorší je hlavní zápas. Já vím, že je dobrý divákům nabídnout i sportovně dobrý zápasy. Ale pro sport můžeme fakt jet za stejné peníze na Oktagon nebo jinam,“ píše na Instagramu jeden z diskutujících, kterému se nelíbí odklon od bizárů. „Já myslel, že to má být postavený na bizáru a show. Tohle je nuda,“ píše další. Jiní si zase myslí, že si měli organizátoři dát s dalším večerem klidně i více času a sehnat lidi, kteří udělají show a někdo je zná. Souhlasíte s nimi?

Dojde k zápasu Freescoot vs. Danny?

Dojde k MMA zápasu mezi Freescootem a Dannym z TVTwixx? Jeden z youtuberů prý z bitky vycouval

Psychopat Bejr vs. Filip Grznár.

Drsný zápas mezi Bejrem a Grznárem měl kontroverzní průběh! Kdo dal nakonec soupeři K. O.?

reklama