Dojde k zápasu Freescoot vs. Danny?
Autor: Se souhlasem Clash of The Stars Dojde k zápasu Freescoot vs. Danny?

Dojde k MMA zápasu mezi Freescootem a Dannym z TVTwixx? Jeden z youtuberů prý z bitky vycouval

MilanR. Publikováno: 22.11.2022
Bývalí kamarádi a nyní velcí nepřátelé si měli vyřídit účty v ringu. To je ale nejspíš minulostí.
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Je to pár týdnů, co během třetího večera Clash of the Stars vyvrcholila dlouholetá rivalita mezi Filipem Grznárem a Psychopatem Bejrem, kteří si konečně vyřídili účty během zápasu. A něco takového mělo nadšené diváky čekat i během chystané čtvrté akce. Zde totiž měli změřit síly dva dlouholetí rivalové, youtuber Jakub Smrek aka Freescoot a kontroverzní Danny Sonnleitner (či také Threeman) z partičky TVTwixx.

Jejich antipatie jsou na YouTube proslulé. Před mnoha lety byli velkými kamarády a spolubydlícími, kteří spolu natočili spoustu skandálních videí a byli aktéry mnoha internetových kauz, např. když položili batoh před jedoucí vlak. Jenže Freescootovi došla s Dannyho vtípky trpělivost a odstěhoval se.

To však Danny nechtěl nechat jen tak, svého bývalého kamaráda ve videích opakovaně urážel, dělal si z něj srandu a urážel ho těmi nejpodlejšími způsoby. Celá záležitost došla tak daleko, že mu Danny před domem odpálil velké množství petard, nebo mu dokonce pomazal auto výkaly a snažil se mu odmontovat šrouby z kol! Frescoot se pak naopak snažil upozorňovat na Dannyho lži a podvodná videa.

 

 

Jejich obrovskou rivalitu měl vyřešit právě fight v Clash of the Stars. Danny Freescoota během druhého zápasnického večera před kamerami sám vyzval a hvězda reality show LIKE HOUSE ihned souhlasila. Jenže nyní je všechno jinak. Freescoot na svém Instagramu oznámil, že člen TVTwixx začal z bitky couvat, vymlouvat se a podle všeho mlčí a dělá, že žádná výzva nikdy neproběhla. Jakub pak ve svých InstaStories naznačil, že se jeho sok ze zápasu vymlouvá kvůli nízké finanční odměně od organizace. Na to konto ovšem Freescoot píše, že mu v případě Dannyho výhry dá svůj honorář. A dokonce je připraven kývnout i na další podmínky a zhubnout třeba na Dannyho váhu.

Dojde k zápasu Freescoot vs. Danny?
Autor: Instagram.com/Freescoot Dojde k zápasu Freescoot vs. Danny?

„Volali z Clash of the Stars, že se Danny po*ral,“ prohlási Freescoot před několika dny na Instagramu a začíná si myslet, že k bitce nedojde a jeho konkurent je jen velký srab. Danny se pak pro jistotu na sociálních sítích nevyjadřuje a dělá jakoby nic. Opravdu si frajírek z TVTwixx své silácké řeči rozmyslel a z očekávaného fightu nic nebude? Budeme doufat, že se celá situace ještě otočí.

Youtuber Freescoot jde na úpravu zubů.

Youtuber Freescoot se chystá na zákrok za 200 tisíc korun! Co si hodlá upravit?

Freescoot se rozhodl splnit slib.

VIDEO: Youtuber Freescoot si po pohraném zápase s Datlem oholil vousy. Poznali byste ho vůbec?

reklama