Youtubeři

27. září 2022 16:20

redakce Prima Lajk

Youtuber Freescoot se chystá na zákrok za 200 tisíc korun! Co si hodlá upravit?

Po nedávné transplantaci vlasů se chystá známý youtuber na další úpravu svého zevnějšku. Za co chce utratit obří balík peněz?

Jakub Smrek aka Freescoot patří pořád mezi oblíbené youtubery, který o sobě dal v posledním roce vědět např. účastí v druhé řadě reality show LIKE HOUSE či MMA zápasem s Datlem v Clash of the Stars. A v poslední době také čím dál více pečuje o svůj vzhled a hodlá se evidentně zbavit všech věcí, s nimiž na sobě není spokojen. Chce se zkrátka ve svém těle cítit co nejlépe a peníze pro něj v tomto případě evidentně nejsou problém.

Už v únoru tak podstoupil v Istanbulu transplantaci vlasů, která mu zakryla do té doby holá místa, a nemůže si ji vynachválit. A hodlá se proto do péče istanbulských profesionálů svěřit i podruhé. Tentokrát ale jeho „kosmetický“ zákrok nebude na první pohled tolik viditelný. Youtuber totiž webu Extra.cz prozradil, že si chce nechat na zuby udělat zirkonové korunky. Celý zákrok, který ho čeká už během října, by ho měl dle jeho slov přijít na 200 tisíc korun. Což je částka, kterou by mnozí z nás za zubaře asi úplně utratit nechtěli. Známý youtuber ale na peníze nehledí a za tento estetický doping mu utracené statisíce evidentně stojí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také