Youtuber Freescoot se chystá na zákrok za 200 tisíc korun! Co si hodlá upravit?

MilanR. Publikováno: 27.09.2022
Po nedávné transplantaci vlasů se chystá známý youtuber na další úpravu svého zevnějšku. Za co chce utratit obří balík peněz?
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Jakub Smrek aka Freescoot patří pořád mezi oblíbené youtubery, který o sobě dal v posledním roce vědět např. účastí v druhé řadě reality show LIKE HOUSE či MMA zápasem s Datlem v Clash of the Stars. A v poslední době také čím dál více pečuje o svůj vzhled a hodlá se evidentně zbavit všech věcí, s nimiž na sobě není spokojen. Chce se zkrátka ve svém těle cítit co nejlépe a peníze pro něj v tomto případě evidentně nejsou problém.

Už v únoru tak podstoupil v Istanbulu transplantaci vlasů, která mu zakryla do té doby holá místa, a nemůže si ji vynachválit. A hodlá se proto do péče istanbulských profesionálů svěřit i podruhé. Tentokrát ale jeho „kosmetický“ zákrok nebude na první pohled tolik viditelný. Youtuber totiž webu Extra.cz prozradil, že si chce nechat na zuby udělat zirkonové korunky. Celý zákrok, který ho čeká už během října, by ho měl dle jeho slov přijít na 200 tisíc korun. Což je částka, kterou by mnozí z nás za zubaře asi úplně utratit nechtěli. Známý youtuber ale na peníze nehledí a za tento estetický doping mu utracené statisíce evidentně stojí.

Freescoot se rozhodl splnit slib.

VIDEO: Youtuber Freescoot si po pohraném zápase s Datlem oholil vousy. Poznali byste ho vůbec?

Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.

VIDEO: Youtuber Freescoot z LIKE HOUSE 2 přiznal nechutný zážitek s prostitutkou! Co děsivého se mu stalo?

reklama