Youtubeři

15. listopadu 2021 16:20

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Freescoot z LIKE HOUSE 2 přiznal nechutný zážitek s prostitutkou! Co děsivého se mu stalo?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (16) - Freescoot a prostitutka

Influenceři měli v LIKE HOUSE NIGHT SHOW tentokrát velmi upřímnou chvilku ve vířivce. Co peprného na sebe prozradil Jakub Smrek alias Freescoot?

Máme tu nový týden a s ním samozřejmě přichází i další porce dílů oblíbené reality show LIKE HOUSE 2. A samozřejmě také o něco peprnější a odvázanější LIKE HOUSE NIGHT SHOW, v níž uvidíte ještě více hrotů či necenzurovaných situací. Do té druhé kategorie dnes rozhodně patří přiznání youtubera Jakuba Smreka alias Freescoota, který se ve vířivce ostatním přiznal ke svému zážitku s prostitutkou. A ten rozhodně nebyl sexy či žhavý, ale naopak na něj má hodně nepěkně vzpomínky.

Podělil se tak o zážitek se slovenskou prostitukou, který zažil se svým kamarádem v Košicích. „Chlastali jsme, přijeli na hotel a dohodli se, že si ze srandy objednáme nějakou prostitutku. Hledali jsme a někoho jsme našli. Viděli jsme ale jenom fotky těla, bez obličeje. Vybrali jsme si tu nejvíc přijatelnou, zavolali a přijeli tam,“ začal své vyprávění Freescoot.

Na místě jsme zazvonili, někdo nás pustil nahoru a tam čekala pětačtyřicetiletá ženská, mávala na nás, ať jdeme za ní. Vešli jsme dovnitř, ona za náma začala zamykat a řekla, že maminka už je připravená. Vstoupili jsme do pokoje, všude byla tma, svítila tam je jedna lampička a pod ní seděla ona… Tak tam na nás koukala a zeptala se, kdo půjde první. Otočili jsme se na patě, zařvali, ať odemknou a utekli jsme,“ dodává youtuber. A není to jediný nevšední zážitek, o který se Freescoot v noční show tentokrát podělil.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE V 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.