Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Youtuber Freescoot z LIKE HOUSE 2 přiznal nechutný zážitek s prostitutkou! Co děsivého se mu stalo?

MilanR. Publikováno: 15.11.2021
Influenceři měli v LIKE HOUSE NIGHT SHOW tentokrát velmi upřímnou chvilku ve vířivce. Co peprného na sebe prozradil Jakub Smrek alias Freescoot?
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Máme tu nový týden a s ním samozřejmě přichází i další porce dílů oblíbené reality show LIKE HOUSE 2. A samozřejmě také o něco peprnější a odvázanější LIKE HOUSE NIGHT SHOW, v níž uvidíte ještě více hrotů či necenzurovaných situací. Do té druhé kategorie dnes rozhodně patří přiznání youtubera Jakuba Smreka alias Freescoota, který se ve vířivce ostatním přiznal ke svému zážitku s prostitutkou. A ten rozhodně nebyl sexy či žhavý, ale naopak na něj má hodně nepěkně vzpomínky.

Podělil se tak o zážitek se slovenskou prostitukou, který zažil se svým kamarádem v Košicích. „Chlastali jsme, přijeli na hotel a dohodli se, že si ze srandy objednáme nějakou prostitutku. Hledali jsme a někoho jsme našli. Viděli jsme ale jenom fotky těla, bez obličeje. Vybrali jsme si tu nejvíc přijatelnou, zavolali a přijeli tam,“ začal své vyprávění Freescoot.

Na místě jsme zazvonili, někdo nás pustil nahoru a tam čekala pětačtyřicetiletá ženská, mávala na nás, ať jdeme za ní. Vešli jsme dovnitř, ona za náma začala zamykat a řekla, že maminka už je připravená. Vstoupili jsme do pokoje, všude byla tma, svítila tam je jedna lampička a pod ní seděla ona… Tak tam na nás koukala a zeptala se, kdo půjde první. Otočili jsme se na patě, zařvali, ať odemknou a utekli jsme,“ dodává youtuber. A není to jediný nevšední zážitek, o který se Freescoot v noční show tentokrát podělil.

Nezapomeňte se dívat na nový díl reality show LIKE HOUSE V 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Rozchod tiktokerky Kristal Shine.

Kráska Kristal Shine z LIKE HOUSE 2 promluvila o rozchodu. Proč je známá tiktokerka single?

Petr Zvěřina reaguje na LIKE HOUSE 2! 1

VIDEO: Petr Zvěřina z Vyvolených hodnotí LIKE HOUSE 2! Co si myslí o mladých influencerech?

reklama