Youtubeři

27. června 2022 15:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Freescoot si po pohraném zápase s Datlem oholil vousy. Poznali byste ho vůbec?

Známý influencer po prohraném zápase splnil sázku a ukázal, že je fakt frajer!

V sobotu se v pražské Královce uskutečnila očekávaná influencerská akce Clash of The Stars, v níž známé internetové hvězdičky změřily síly převážně v MMA zápasech. Vrcholem večera pak měla být dlouho očekávaná bitka mezi youtubery Datlem a Freescootem. A byla to daleko vyrovnanější bitva, než mnozí čekali. Favorizovaný Marek „Datel“ Valášek sice nakonec vyhrál jednoznačně na body, jeho sok ale rozhodně nebyl za outsidera. Naopak, Freescoot Datla pořádně potrápil a v několika momentech měl dokonce navrch. Pro většinu haly byl pak při vyhlášení vítězem právě on.

Po zápase pak samozřejmě došlo i na reakce obou bijců a přišla řeč i na jejich předzápasovou sázku. Hoši si totiž vsadili, že poražený si bude muset oholit své dlouho pěstované vousy. Datel ale po fightu tuto sázku zrušil. Uznal totiž, že ho Freescoot svou přípravou a nasazením hodně překvapil a za předvedený výkon si rozhodně nezaslouží přijít o své pověstné vousy, bez nichž si ho už fanoušci neumí ani představit.

Jakub „Freescoot“ Smrek nejdřív jeho milost přijal. Poté, co se sám znovu podíval na zápas, viděl některé své chyby a uznal, že sliby a sázky se mají plnit a rozhodně necouvne. „Udělal jsem míň, než jsem si myslel, že jsem reálně udělal. Nejsem na to pyšný, do*ebal jsem to, mohl jsem ve třetím kole víc tlačit,“ řekl ke svému výkonu až příliš kriticky Freescoot. Youtuber se proto rozhodl, že se zachová jako správný chlap a sázku splní.

Své vousy si pak oholil přímo na videu a z náhlé proměny zůstali v šoku nejen fanoušci, ale také on sám. Freescoot se totiž už dlouhá léta neholil a z pohledu do zrcadla byl hodně překvapený. Parádní gesto pak ocenili na Instagramu nejen jeho fanoušci, ale také třeba jeho soupeř Datel.


Přečtěte si také